Депутати місцевих рад

Сумська обласна рада
Гонор Сергій Володимирович
комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку,  розвитку підприємництва та енергозбереженн
Купрейчик Ірина Валеріївна
комісія з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села
Токар Володимир Миколайович
комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства
Клочко Микола Олексійович
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики
Сахнюк Георгій Валентинович
комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики
Биков Геннадій Миколайович
комісія з питань управління комунальною власністю та приватизації
Сумська міська рада
Власов Олександр Травневич
комісія з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин.
Перчаков Олександр Григорович
комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку.
Богданов Микола Дмитрович
комісія з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.
Куц Лариса Вікторівна
комісія з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, сім’ї та молоді.
Буринський район
Буринська міська рада
Линник Людмила Іванівна
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Слобідська сільська рада
Ладуха Віктор Борисович
Буринська районна рада
Линник Олександр Миколайович
комісія з питань бюджету, фінансів, планування, соціально- економічного розвитку та управління комінальною власністю
Веремієнко Олексій Іванович
комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, житлово-комунального та дорожнього господарства
Ситник Андрій Васильович
комісія з питань агро-промислового комплексу, соціального розвитку села, земельних і водних ресурсів
Скрипка Олександр Васильович
комісія з питань розвитку самоврядування, депутатської діяльності, регламенту, законності і права
Білопільський район
Білопільська районна рада
Дурноп’ян Володимир Іванович
комісія з питань бюджету, фінансів, планування соціально - економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва
Панікар Віктор Сергійович
комісія з питань промисловості, транспорту зв'язку, будівництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, архітектури та надзвичайних ситуацій
Дядюшка Інна Миколаївна
комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення
Мальченко Микола Петрович
комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв'язку
Шкрудь Тамара Іванівна
мандатна комісія, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією приватної власності
Білопільська міська рада
Дегтярьов Олексій Іванович
комісія з питань промисловості, транспорту зв'язку, будівництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, архітектури та надзвичайних ситуацій
Назаревський Володимир Іванович
комісія з питань бюджету, фінансів, планування соціально - економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва
Лебединський район
Бишкінська сільська рада
Улько Тетяна Павлівна
комісія з питань агропромислового комплексу, і соціального розвитку території
Попова Лариса Василівна
комісія з питань агропромислового комплексу, і соціального розвитку території
Павленківська сільська рада
Коротич Оксана Володимирівна
комісія з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально економічного та культурного розвитку, земельних реформ та охорони навколишнього середовища
Омельяненко Віра Каленівна
комісія з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально економічного та культурного розвитку, земельних реформ та охорони навколишнього середовища
Маловисторопська сільська рада
Михайлик Вікторія Олексіївна
комісія з питань планування бюджету , ринкових реформ і управління комунальною власністю
Великовисторопська сільська рада
Боженко Юрій Іванович
комісія з охорони здоров`я, освіти, культури,торгівлі, срціального та побутового обслуговування населення
Коваленко Олена Василівна
Лебединська міська рада
Дементеєнко Алла Миколаївна
комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики
Лихіцький Валерій Володимирович
комісія з питань земельних ресурсів, комунальної власності
Ольховик Тетяна Савеліївна
комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики
Древаль Оксана Анатоліївна
комісія з питань освіти, культури
Карпенко Оксана Валеріївна
комісія з питань бюджету
Лебединська районна рада
Яценко Анатолій Михайлович
комісія з питань реглементу, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою.
Калюжний Олександр Петрович
комісія з питань бюджету, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю
Шепотько Таїсія Василівна
комісія з питань бюджету, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю
Калініченко Сергій Павлович
комісія з питань охорони здоров`я, молоді, освіти, культури та соціального захисту населення
Древаль Сергій Миколайович
комісія з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв`язку, охорони навколишнього природного середовища
Максичко Юрій Іванович
комісія з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв`язку, охорони навколишнього природного середовища
Азаров Олексій Григорович
комісія з питань бюджету, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю
Великописарівський район
Великописарівська районна рада
Скринник Тетяна Володимирівна
комісія з питань соціального та культурного розвитку
Глухівський район
Глухівська міська рада
Буйков Сергій Олександрович
комісія з питань земельної власності
Глухівська районна рада
Литвинов Максим Анатолійович
комісія з питань бюджету
Конотопський район
Конотопська міська рада
Омельченко Тарас Павлович
комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища
Яременко Олег Володимирович
комісія з питань архітектури, містобудування, земельних відносин
Конотопська районна рада
Троман Анатолій Олексійович
комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв'язку
Кидибець Віктор Варфоломійович
мандатна комісія, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією приватної власності
Давиденко Анатолій Миколайович
комісія з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту
Стрілець Олександр Васильович
комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв'язку
Краснопільський район
Краснопільська районна рада
Яремчук Юрій Анатолійович
комісія з соціально- гуманітарних питань
Савоненко Віталій Олексійович
комісія з питань бюджету
Патіота Віктор Володимирович
комісія з земельних питань
Соляник Надія Володимирівна
комісія з соціально-гуманітарних питань
Клочков Микола Іванович
комісія з земельних питань
Гармаш Андрій Іванович
комісія з питань промисловості, енергетики та транспорту
Кролевецький район
Кролевецька міська рада
Ковальов Дмитро Вікторович
комісія з питань бюджету, фінінсів, планування соціально-економічного розвитку
Петрикей Ігор Миколайович
комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, торгового та побутового обслуговування, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності, управління комунальною власністю та житлово-комунального господарства
Денисенко Наталія Володимирівна
Онікієнко Світлана Степанівна
комісія з питань освіти
Крупник Вікторія Анатоліївна
комісія з питань земельних відносин, водних ресурсів, лісового господарства, екологіїї, довкілля
Кот Микола Михайлович
комісія з питань земельних відносин, водних ресурсів, лісового господарства, екологіїї, довкілля
Балашов Володимир Миколайович
комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, торгового та побутового обслуговування, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності, управління комунальною власністю та житлово-комунального господарства
Кролевецька районна рада
Сенькович Василь Михайлович
комісія з питань, промисловості, будівництва, транспорту і зв'язку, торгового, побутового обслуговування, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності та ЖКГ
Оникієнко Віктор Борисович
комісія з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління та упраління комунальною власністю
Мороз Віталій Алімович
комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадскістю та інформаційної політики
Завгородній Сергій Миколайович
комісія з питань питань земельних, водних ресурсів, лісового господарства, екології, довкілля, агропромислового та соціального розвитку села
Липоводолинський район
Липоводолинська селищна рада
Клешко Анатолій Михайлович
Липоводолинська районна рада
Сидоров Євгеній Юрійович
комісія з питань земельної власності
Недригайлівський район
Недригайлівська районна рада
Остапчук Олександр Вікторович
комісія з питань освіти, охорони здоровя, культури
Звязка Олег Миколайович
комісія мандатна з питань депутатської діяльності і етики, законності та правопорядку, звязків з територіальними громадами, політичними партіями, громадськими організаціями
Канівець Юрій Олександрович
комісія з питань бюджету
Охтирський район
Охтирська міська рада
Гаранжа Віктор Миколайович
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
Мандич Володимир Іванович
комісія з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовищ
Охтирська районна рада
Гавриленко Сергій Анатолійовоч
комісія мандатної, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою
Москаленко Іван Валентинович
комісія з питань бюджету, планування, ринкових реформ
Гелевер Дмитро Анатолійович
комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв"язку, комунального господарства, будівництва і архітектури, розвитку підприємництва
Сапронов Костянтин Миколайович
комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв"язку, комунального господарства, будівництва і архітектури, розвитку підприємництва
м. Ромни
Роменська міська рада
Книга Володимир Юрійович
комісія з питань освіти, культури, духовності, сім"ї, молоді і спорту
Роздобудько Володимир Васильович
комісія з питань депутатської діяльності та етики, регламенту, законності і правопорядку
Науменко Юрій Вікторович
комісія з питань земельних відносин, екології та будівництва
Роменський район
Роменська районна рада
Вовченко Юрій Вікторович
комісія з питань земельних відносин, екології та будівництва
Киба Максим Вікторович
комісія з питань бюджету
Сумський район
Сумська районна рада
Дегтярьов Сергій Іванович
комісія з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім"ї та молоді
Шкура Віктор Іванович
постійна комісіяї з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Жиленко Надія Іванівна
комісія з питань соціально-культурного розвитку, соціального захисту населення, сім"ї та молоді
Шаповал Євген Іванович
комісія з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Калінін Костянтин Леонідович
постійна комісіяї з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Соловей Микола Петрович
комісія з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Ватилик Володимир Михайлович
комісія з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Деменко Віктор Іванович
комісія з питань промисловості, підприємництва, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв"язку, малого і середнього бізнесу
Червоненська сільська рада
Ковпак Віктор Григорович
Тростянецький район
Тростянецька міська рада
Новікова Ірина Миколаївна
комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики та законності
Тростянецька районна рада
Глинський Олександр Володимирович
постійна комісія з питань промисловості, соціально-економічного розвитку, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства
Савченко Олександр Миколайович
комісія з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім`ї
Шосткинський район
Шосткинська міська рада
Ковальова Алла Савелівна
комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування та підприємницької діяльності
Ляшок Віталій Олегович
комісія з питань промисловості, будівництва, комунального господарства, транспорту, звязку та земельних ресурсів
Терещенко Ігор Григорович
комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики та законності, охорони громадського порядку, правового захисту громадян, охорони навколишнього середовища
Шосткинська районна рада
Лучанінов Олександр Сергійович
Власко Олександр Едуардович