Депутати місцевих рад

Полтавська обласна рада
Головко Валерій Анатолійович
комісія з питань бюджету та управління майном
Горжій Ігор Григорович
комісія з питань житлово-комунального господарства
Жиденко Лев Анатолійович
комісія з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
Коваленко Геннадій Борисович
комісія з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій
Кривошеєв Юрій Борисович
комісія з питань будівництва, транспорту та зв’язку
Мазепа Ігор Миколайович
комісія з питань екології та раціонального природокористування
Микійчук Володимир Пилипович
комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму
Олійник Анатолій Петрович
комісія з питань соціального захисту населення
Полтавська міська рада
Мартенс Андрій Вікторович
комісія з питань розвитку підприємницької діяльності та інвестицій
Шамота Олександр Сергійович
комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін
Кобеляцький район
Кобеляцька районна рада
Антонов Микола Вадимович
комісія з питань екології та раціонального природокористування
Байбара Іван Антонович
комісія з питань аграрної політики та земельних відносин
Касьяненко Володимир Олександрович
комісія з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства
Муха Юрій Тимофійович
комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, туризму, спорту, інформаційної сфери
Островський Йосип Володимирович
комісія з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
Струк Володимир Миколайович
комісія з питань бюджету,фінансів цін, управління майном та інвестиціями
Шевченко Таміла Вячеславівна
комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку
Бутенківська сільська рада
Беззуб Віра Вікторівна
Кобеляцька міська рада
Безкібальний Олег Вікторович
Казирід Олександр Григорович
Косиця Сергій Леонідович
Лещенко Микола Володимирович
Матюхов Роман Володимирович
комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків
Мороз Тетяна Миколаївна
Рева Володимир Федорович
комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту
Дрижиногреблянська сільська рада
Дрига Наталія Вікторівна
Вільховатська сільська рада
Литвинченко Олександр Анатолійович
Карлівський район
Максимівська сільська рада
Головко Олег Олексійович
комісія з питань бюджету, фінансів та цін
Іваніщак Ольга Іванівна
Пухліч Наталія Григорівна
постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку
Смишляєв Василь Юрійович
постійна комісія з питань бюджету,фінансів та цін
Черкаський Микола Олександрович
Шевченко Юрій Іванович
постійна комісія з питань бюджету,фінансів та цін
Голобородьківська сільська рада
Дорошенко Микола Миколайович
комісія з питань бюджету,фінансів та цін
Карлівська міська рада
Бобрицький Сергій Борисович
комісія з питань культурного розвитку,будівництва та підприємництва
Лисокобилко Анатолій Олександрович
постійна комісія з питань бюджету,заступник
Терентьєва Людмила Віталіївна
постійна комісія з питань нагляду за депутатською етикою
Карлівська районна рада
Арабчук Ігор Васильович
комісія з питань бюджету,підприємництва й управління майном
Зінченко Володимир Миколайович
комісія з питань промислової політики,будівництва,транспорту, звязку та житловокомунального господарства
Золотухін Олександр Аркадійович
комісія з питань забезпечення законності та правопорядку
Кадашов Гамід Рамазанович
комісія з питань депутатської діяльності та інформаційної сфери
Ковальчук Світлана Іванівна
комісія з питань охорони здоровя,освіти,науки,культури,молодіжної політики,спорту та туризму,заступник
Олексієнко Микола Федорович
комісія з питань соціально-економічного розвитку,інвестицій та енергозбереження
Світлик Петро Михайлович
Третяк Алла Миколаївна
постійна комісія з питань охорони здоровя,освіти,науки,культури,молодіжної політики,спорту та туризму
Шовковий Володимир Олексійович
постійна комісія з питань аграрної політики,земельних відносин,екології та раціонального природокористування
Якуба Сергій Анатолійович
постійна комісія з питань бюджету,підприємництва й управління майном
Білухівська сільська рада
Безсмертна Ніна Федорівна
комісія з питань депутатської етики забезпечення депутатсткої діяльності
Климівська сільська рада
Попадін Володимир Григорович
постійна комісія по використанню бюджетних коштів
Ланнівська сільська рада
Сліченко Олег Леонідович
Варварівська сільська рада
Шкаруба Тетяна Іванівна
постійна комісія з питань соціального захисту та благоустрою населення
Нижньоланнівська сільська рада
Кукушкіна Наталія Іванівна
комісія з питань бюджету,фінансів та цін
Халтуринська сільська рада
Микитенко Леонід Іванович
постійна комісія з питань охорони правопорядку
Глобинський район
Глобинська районна рада
Артюшенко Олександр Іванович
комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв’язку
Бодаква Дмитро Володимирович
комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв’язку
Могила Сергій Петрович
постійна депутатська комісія мандатна з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів
Писанка Олег Іванович
постійна депутатська комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування
Харченко Віталій Миколайович
постійна депутатська комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту із в’язку
Глобинська міська рада
Молодчин Роман Петрович
постійна депутатська комісія з питань законності і правопорядку, боротьби із злочинністю, прав людини та питань діяльності рад самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації
Харченко Руслан Станіславович
постійна депутатська комісія з питань законності і правопорядку, боротьби із злочинністю, прав людини та питань діяльності рад самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації
Полтавський район
Полтавська районна рада
Балабан Микола Петрович
комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села
Данилевський Іван Миколайович
комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, зв'язку торгівлі і побуту
Мартиненко Євгеній Іванович
комісія з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін
Пашко Ірина Станіславівна
комісія у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини та спорту
Куликівська сільська рада
Почечун Євген Олександрович
Кременчуцький район
Червонознам'янська сільська рада
Волочай Світлана Володимирівна
Кобеляцький Руслан Юрійович
Потоківська сільська рада
Воронцов Богдан Сергійович
Дзюба Людмила Миколаївна
Пришибська сільська рада
Галушкін Василь Миколайович
Гальченко Світлана Миколаївна
Шевченко Володимир Петрович
Кременчуцька міська рада
Гончаренко Вікторія Василівна
комісія з питань соціальноного захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства
Іванов Сергій Вікторович
комісія з питань екології та регулювання земельних відносин
Білецьківська сільська рада
Більчич Сергій Миколайович
Приліпко Людмила Сергіївна
Кременчуцька районна рада
Беркела Олена Вікторівна
комісія з питань діяльності рад, самоврядування, законності, правопорядку, зв`язків з об`єднанням громадян та ЗМІ
Капустян Ганна Тимофіївна
комісія з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення
Кравченко Василь Анатолійович
Носенко Валентина Олексіївна
постійна комісія з питань охорони здоров`я, освіти, культури, молоді та спорту
Панченко Микола Олексійович
постійна комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності
Прядко Євгеній Михайлович
постійна комісія з питань охорони здоров`я, освіти, культури, молоді та спорту
Ткаченко Вадим Іванович
постійна комісія з питань діяльності рад, самоврядування, законності, правопорядку, зв`язків з об`єднанням громадян та ЗМІ
Хомутенко Марія Анатоліївна
постійна комісії з питань АПК, земельних ресурсів та екології
Чирва Олена Володимирівна
постійна комісія з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення
Шевченко Любов Петрівна
постійна комісія з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності
Салівська сільська рада
Йосипенко Людмила Михайлівна
Чирва Віктор Миколайович
Рокитненська сільська рада
Козак Вікторія Василівна
Кам'янопотоківська сільська рада
Курій Світлана Іванівна
Левочко Віктор Петрович
Малько Тетяна Григорііна
Петрова Тетяна Миколаївна
Пилипенко Світлана Іванівна
Піддіубна Ніна Іванівна
Піщанська сільська рада
Лавріненко Юрій Олексійович
Махал Тетяна Григорівна
Мулявка Валентина Петрівна
Педорашко Юрій Петрович
Троцька Людмила Іванівна
Омельницька сільська рада
Литвиненко Сергій Михайлович
Самойленко Світлана Васильвна
Демидівська сільська рада
Мироненко Зінаїда Андріївна
Новосанжарський район
Новосанжарська районна рада
Бодак Сергій Анатолійович
комісія з питань регламенту
Бульбаха Сергій Володимирович
бюджетна комісія
Верба Рита Володимирівна
комісія з земельних питань
Горященко Микола Олександрович
комісія з питань транспорту та промисловості
Гудим Євгеній Дмитрович
комісія з питань земельних відносин
Коба Інна Олександрівна
комісія з питань медицини
Овчаренко Вікторія Володимирівна
комісія з питань регламенту
Орловський Іван Богданович
комісія з питань освіти та культури
Шпигун Ольга Андріївна
комісія з питань транспорту та промисловості
Хорольський район
Хорольська міська рада
Бойко Володимир Олександрович
комісія з питань правопорядку та боротьби зі злочинністю
Кіяшко Вікторія Володимирівна
комісія з питань планування фінансів бюджету підприємництва та управління майном
Корна Лариса Анатолівна
постійна комісія з питань соціального захисту охоони здоров'я, освіти, культури
Хорольська районна рада
Волошин Сергій Михайлович
комісія з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопордку
Левіна Оксана Володимирівна
постійної комісія з питань освіти, культури, туризму, спорту та молодіжної політики
Лубенський район
Лубенська міська рада
Больбот Валерій Григорович
комісія з промисловості, транспорту та зв'язку
Лубенська районна рада
Дзус Іван Васильович
комісія з питань землекористування
Сидоренко Роман Миколайович
комісія з питань дотримання законності та правопорядку
Зіньківський район
Зіньківська районна рада
Бутенко Олександр Михайлович
комісія аграрної політики, земельльних відносин, екологія, раціонального природокористування та соціального розвитку села
Куценко Надія Іванівна
комісія аграрної політики, земельльних відносин, екологія, раціонального природокористування та соціального розвитку села
Зіньківська міська рада
Деревянко Світлана Михайлівна
комісія з питань соціального захисту, обслуговування населення, охорони здоров’я, освіти, культури, справах молоді і спорту та забезпечення законності правопорядку, охорони прав та свобод та законних інтересів громадян
Пилипенко Микола Миколайович
комісія по бюджету, з питань економічного розвитку, планування та обліку, управління власністю територіальної громади міста
м. Комсомольськ
Комсомольська міська рада
Бучок Валерій Васильович
комісія питань прмисловості, ЖКГ, транспорту та звязку; комісія з питань комунальної власності та приватизаціцї; комісія з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсівта екології; комісія з питань підприємницької діяльності та здійснення регулятивної політики
Лохвицький район
Червонозаводська міська рада
Величко Вікторія Валентинівна
комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту
Мусієнко Віктор Олександрович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадянського та соціального захисту населення.
Потапенко В'ячеслав Дмитрович
комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту
Лохвицька районна рада
Дорошенко Світлана Вікторівна
комісія з питань планування бюджету та розвитку підприємництва
Диканський район
Диканська районна рада
Гетьман Віктор Миколайович
комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування
Нетудихата Вадим Петрович
комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування.
Миргородський район
Миргородська районна рада
Гнатченко Наталія Миколаївна
комісія з питань регламенту та депутатської діяльності
Коваленко Юрій Миколайович
комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Шуба Володимир Васильович
комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Миргородська міська рада
Кірпосенко Костянтин Олегович
комісія з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами
Пирятинський район
Пирятинська міська рада
Гуленко Владислав Вікторович
комісія з питань освіти, молодіі. Культури, спорту та громадських об'єднань
Жайворонок Олександр Леонідович
комісія з питань земельних відносин та екології
Великобагачанський район
Великобагачанська районна рада
Ісаєнко Людмила Сергіївна
комісія з питань планування, бюджету, фінансів, цін, інвестицій та комунальної власності
Решетилівський район
Решетилівська районна рада
Колінченко Сергій Олександрович
комісія з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації
Новосядлий Григорій Григорович
комісія з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв’язку і житлово комунального господарства
Пустовар Микола Володимирович
комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології і соціального розвитку села
м. Кременчук
Кременчуцька міська рада
Кравченко Дмитро Васильович
комісія з питань питань ЖКГ та управління комунальною власністю
Шаповалов Юрій Анатолійович
комісія з питань підприєм. діяльності, побутового, торгового обслуговування та регуляторної політики
Чутівський район
Чутівська районна рада
Кравченко Сергій Борисович
комісія з питань питань соціального захисту населення , освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту
Мартиненко Віктор Петрович
комісія з питань планування бюджету та фінансів, економіки та управління комунальним майном
Семенівський район
Семенівська районна рада
Литовченко Олександр Миколайович
комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства та комунального майна
Лопата Іван Іванович
комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства та комунального майна
Гадяцький район
Гадяцька районна рада
Магда Павло Вадимович
комісія з питань освіти, молодіжної політики, культури, спорту та туризму.
Матюшенко Олексій Володимирович
комісія з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування
Гадяцька міська рада
Окаянченко Лариса Володимирівна
комісія з питань бюджету,фінансів цін, управління майном та інвестиціями
Ракочій Віталій Миколайович
комісія з питань ЖКХ
Козельщинський район
Козельщинська районна рада
Перепелиця Олександр Олексійович
Федорченко Олександр Миколайович
комісія з питань АПК та земельних відносин
Чикриж Григорій Іванович
постійної комісії з питань планування фінансів бюджету підприємництва та управління майном
м. Лубни
Лубенська міська рада
Погребняк Оксана Анатоліївна
комісія з питань землекористування та будівництва
Котелевський район
Котелевська районна рада
Товма Володимир Васильович
комісія з питань законності, правопорядку та захисту прав громадян.
м. Миргород
Миргородська міська рада
Фененко Валентина Василівна
комісія з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами.