Депутати місцевих рад

Хмельницька обласна рада
Ксенжук Олександр Степанович
Комісія з питань економіки, промисловості, енергетики, транспорту та звязку
Безкоровальний Володимир Іванович
Комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування
Хитрук Ігор Вікторович
Комісія з питань регіонального, економічного розвитку та підприємництва
Бондар Іван Іванович
Комісія з питань економіки, промисловості, енергетики, транспорту та звязку
Станіславов Павло Олександрович
Комісія з питань регіонального, економічного розвитку та підприємництва
Гвоздьов Михайло Олексійович
Комісія з питань регіонального, економічного розвитку та підприємництва
Хмельницька міська рада
Шевченко Дмитро Валерійович
Комісія з гуманітарних питань
Афійчук Руслан Васильович
Комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
Тарасюк Андрій Дем'янович
Комісія з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста
Білогірський район
Білогірська районна рада
Лосовський Анатолій Олександрович
Комісія законності правопорядку та місцевого самоврядування
Ковальський Андрій Вікторович
Комісія охорони праці, охорони здоровя, освіти, культури, спорту та туризму
Білогірська селищна рада
Чевелюк Василь Вікторович
Вікнинська сільська рада
Пасічник Володимир Петрович
Віньковецький район
Віньковецька районна рада
Гавінський Михайло Казимирович
Регламентна комісія
Ковальчук Валерій Степанович
Волочиський район
Волочиська міська рада
Черниченко Костянтин Володимирович
Коваль Аліна Володимирівна
Курдибаха Людмила Іванівна
Комісія з питань соціально-економічного розвитку і благоустрою міста
Черепащук Валентина Петрівна
Комісія з питань планування бюджету та фінансів
Химич Галина Василівна
Комісія з питань підприємництва та розвитку малого та середнього бізнесу
Гавришко Інна Василівна
Комісія з питань підприємництва та розвитку малого та середнього бізнесу
Бородінова Ірина Ігорівна
Комісія з питань планування бюджету та фінансів
Дузь Володимир Олександрович
Комісія з питань підприємництва та розвитку малого та середнього бізнесу
Волочиська районна рада
Божук Олександр Миколайович
Комісія з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Королюк Валентин Васильович
Постійна комісія з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.
Божук Олег Сергійович
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології.
Микуляк Микола Ярославович
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології.
Коваль Роман Олексійович
Постійна комісія з питань сім’ї, молодіжної політики, освіти, культури та спорту.
Коберник Ольга Анатоліївна
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з політичними партіями і об’єднаннями громадян.
Рендюк Вадим Васильович
Постійна комісія з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Яремків Роман Ігорович
Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Шевчук Олег Альфредович
Постійна комісія з питань сім’ї, молодіжної політики, освіти, культури та спорту.
Королюк Микола Вікторович
Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.
Щаснівська сільська рада
Бичківська Алла Василівна
Ожиговецька сільська рада
Кошелюк Володимир Миколайович
Городоцький район
Городоцька міська рада
Войнаровський Юрій Іванович
Постійна комісія з питань АПК, землекористування і соціального розвитку міста (села)
Собко Олег Петрович
Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжої політики, фізкультури та спорту
Городоцька районна рада
Боднарчук Юлія Володимирівна
Постійна комісія зпитань будівництва, ЖКГ та екології
Мадоріц Микола Миколайович
Горват Наталія Валентинівна
Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку і розвітку підприємництва
Деражнянський район
Деражнянська міська рада
Бакулей Андрій Володимирович
Комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
Князюк Олександр Костянтинович
Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспортного забезпечення
Лось Олександр Володимирович
Комісія з питань підприємництва, торгівлі та податкової політики
Марчук Сергій Анатолійович
Комісія з питань соціального захисту, культури, освіти, охорони здоров’я та спорту
Мацюк Василь Васильович
Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку міста
Руденький Олександр Віталійович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськістю
Деражнянська районна рада
Загорулько Юрій Васильович
Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району
Варгатий Володимир Васильович
Комісія з питань соціального захисту населення
Ковпак Андрій Миколайович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності ,етики, зв’язків з громадськістю, питань законності та правопорядку
Антощишин Микола Петрович
Комісія зпитань АПК, промисловості, енергетики транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва
Яковлєва Людмила Євгенівна
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності ,етики, зв’язків з громадськістю, питань законності та правопорядку
Локазюк Оксана Петрівна
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності ,етики, зв’язків з громадськістю, питань законності та правопорядку
Базалівська Валентина Григорівна
Комісія з питань охорони здоров’я, культури, освіти, та у справах молоді,фізкультури та спорту
Теслюк Віктор Олександрович
Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району
Медвідь Іван Васильович
Комісія з питань соціального захисту населення
Дунаєвецький район
Дунаєвецька міська рада
Толюк Оксана Леонідівна
Слободян Олександр Сергійович
Кушнір Алла Вікторівна
Ковальчук Володимир Іванович
Дунаєвецька районна рада
Закурдаєв Юрій Олександрович
Кушнір Василь Євгенович
Красовська Людмила Євгенівна
Григорьєв Олег Васильович
Ізяславський район
Ізяславська районна рада
Беганський Володимир Семенович
Регламентна комісія
м. Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільська міська рада
Заєць Олександр Степанович
Комісія з питань землекористування, архітектури,будівництва та екології
Головльов Михайло Геннадійович
Комісія з питань житлово - комунальногогосподарства
Гулько Надія Анатоліївна
Комісія з питань планування бюджету та фінансів
Кам'янець-Подільський район
Кам'янець-Подільська районна рада
Худняк Віктор Анатолійович
Комісія з питань регламенту
Шкуренков Валерій Сергійович
Комісія з питань будівництва та ЖКГ
Гінзеровський Олександр Антонович
Комісія з земельних питань
Слиз Анатолій Іванович
Комісія з питань будівництва та ЖКГ
Велігін Олександр Степанович
Комісія з питань інвестицій
Худняк Сергій Анатолійович
Комісія з питань будівництва та ЖКГ
Ванат Андрій Петрович
Комісія з земельних питань
Білоус Віктор Борисович
Комісія з бюджетних питань
Фабіянов С ергій Васильович
Комісія з питань торгівлі та тарифів
Лавський Анатолій Йосипович
Комісія з земельних питань
Красилівський район
Красилівська міська рада
Павловський Микола Миколайович
Островський Микола Казимірович
Красилівська районна рада
Дудко Денис Сергійович
Новохацький Володимир Володимирович
Морозович Ірина Володимирівна
Летичівський район
Летичівська районна рада
Хавхун Альона Олексіївна
Івасюк Віктор Григорович
Іськов Василь Леонідович
м. Нетішин
Нетішинська міська рада
Вознюк Олег Валерійович
Волковецький Анатолій Васильвич
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики
Козубський Віталій Миколайович
Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку
Коптюк Алім Анатолійович
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики
Преподобний Валерій Сергійович
Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва
Сторожук Сергій Володимирович
Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва
Тарарук Василь Ілліч
Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва
Харченко Вадим Володимирович
Постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
Шминдрук Ігор Сергійович
Постійна комісія з питань соціального захисту, охорони здоров'я, інформації, зв'язків з громадськими та релігійними організаціями
Кононюк Оксана Василівна
Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжої політики, фізкультури та спорту
Омельчук Ольга Іванівна
Бойко Валерій Федорович
Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку
Походонько Валерій Володимирович
Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжої політики, фізкультури та спорту
Чернявка Степан Петрович
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики
Новоушицький район
Новоушицька районна рада
Бетлій Анатолій Іванович
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології
Танасійчук Юрій Сергійович
Постіна комісія з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів
Коржиневська Галина Броніславівна
Постіна комісія з питань гуманітарної та молодіжної політики
Григораш Анатолій Іванович
Постійна комісія з питань охорони здоровя, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення
Полонський район
Полонська міська рада
Покотилець Віктор Миколайович
Діденко Володимир Федорович
Кузьміч Едуард Вячеславович
Березовий Володимир Іванович
Ступак Юрій Анатолійович
Бігдаш Оксана Василівна
Полонська районна рада
Горох Сергій Володимирович
Борозенна Любов Наумівна
Левківський Володимир Іванович
Ярмолинецький район
Ярмолинецька районна рада
Токар Олена Анатоліївна
Токар Роман Миколайович
Шклярук Михайло Миколайович
Ярмолинецька селищна рада
Огороднік Олександр Сергійович
Москалівська сільська рада
Музика Любов Василівна
Пасєчний Володимир Олексійович
Кадиївська сільська рада
Чернецький Сергій Францович
Косогірська сільська рада
Шевчук Лідія Михайлівна
Баламутівська сільська рада
Вельський Петро Володимирович
Жилинецька сільська рада
Любченко Людмила Францівна
Славутський район
Славутська районна рада
Броніч Руслан Володимирович
Мазур Нікіта Миколайович
Чумак Олег Григорович
Панасюк Жанна Михайлівна
Гринько Андрій Іванович
м. Славута
Славутська міська рада
Стінський Павло Анатолійович
Старокостянтинівський район
Старокостянтинівська районна рада
Горда Олександр Григорович
Чорногод Олег Олегович
м. Старокостянтинів
Старокостянтинівська міська рада
Томчук Олександр Вікторович
Комісія з питань охорони здоровья та соціального захисту населення
Прокін Володимир Сергійович
Комісія з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
Прокопьюк Сергій Іванович
Комісія з питань стратегічного соціально-економічного і культурного розвитку міста, планування, обліку та зовнішньо-економічної діяльності
Булич володимир Евгенович
Комісія з питань розвитку промисловості та підприємництва, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв"язку
Старосинявський район
Старосинявська районна рада
Франчук Василь Володимирович
Братенко Микола Сергійович
Комісія з питань регламенту депутатської діяльності , етики законності та правопорядку
Рамазанова Галина Вікторівна
Комісія з питань бюджету
Теофіпольський район
Теофіпольська районна рада
Боднарчук Роман Васильович
Шевчук Микола Васильович
Хмельницький район
Хмельницька районна рада
Беспалов Дмитро Анатолійович
Комісія з питань економічної політики, бюджету та фінансів
Олешко Ганна Павлівна
Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту
Предрахівський Олег Вікторович
Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту
Устичук Віталій Миколайович
Комісія з питань земельних відносин та охороги навколишнього природного середовища
Кульбачний Борис Миколайович
Комісія з питань економічної політики, бюджету та фінансів
Тарашевський Ігор Іванович
Комісія з питань роботи підприємств , організацій комунальної власності, благоустрою сіл
Хромов Сергій Євгенович
Комісія з питань торгівлі, сервісного обслуговування, розвіткумалого та середнього бізнесу
Терентьєв Валерій Павлович
Комісія з питань промисловості, енергетики, звязку та тарспорту
Прокопов Олександр Вікторович
Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту
Білецький Павло Павлович
Комісія з питань роботи підприємств , організацій комунальної власності, благоустрою сіл
Чемеровецький район
Чемеровецька районна рада
Ступарик Олег Вячеславович
Присяжний Володимир Броніславович
Яцковський Сергій Віталійович
м. Шепетівка
Шепетівська міська рада
Глушківський Владислав Станіславович
Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв'язку
Ворощук Олександр Васильович
Комісія з питань соціального захисту населення, культури та спорту.
Шепетівський район
Шепетівська районна рада
Глушківський Станіслав Володимирович
Комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва
Ткачук Роман Миколайович
Комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства.
Гордійчук Микола Михайлович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв'язків з політичними партіями, об'єднаннями громадян та засобами масової інформації
Сміховський Вячеслав Владиславович
Комісія з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, розвитку спорту.