Депутати місцевих рад

Житомирська обласна рада
Зубко Геннадій Григорович
Постійна комісія  з питань бюджету і комунальної власності
Сухомлин Сергій Іванович
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села
Карпека Олег Олександрович
Постійна комісія з питань Чорнобильської катастрофи, екологіїта використання природних ресурсів
Карпінський Геннадій Іванович
Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини
Корх Олег Вікторович
Постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини
Годований Руслан Миколайович
Постійна комісія  з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування
Марцун Олександр Миколайович
Постійна комісія з питань  соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності  та середнього  і малого бізнесу
Житомирська міська рада
Буряченко Борис Дмитрович
Комісія з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій
Амелін Андрій Володимирович
Комісія з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій
Михалець Володимир Миколайович
Комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування
Мойсєєв Юрій Володимирович
Комісія з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі
Фещенко Олександр Анатолійович
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології
Ковалюк Неля Дмитрівна
Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань
Боровська Наталія Дмитрівна
Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань
Пархомчук Ольга Олексіївна
Комісія з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі
Мірошніков Сергій Олексійович
Комісія з питань депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства
Рабінович Олександр Юхимович
Комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування
Районні у місті ради
Богунська районна рада
Слободянюк Олена Михайлівна
Ситченко Сергій Юрійович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Длугаш Станіслав Володимирович
Комісія з питань праці та соціального захисту населення.
Махлайчук Станіслав Георгійович
Комісія з питань праці та соціального захисту населення.
Александров Олександр Анатолійович
Комісія з питань регламенту, депутатської етики та самоврядування.
Карпенко Володимир Миколайович
Комісія з питань правової освіти населення, законності, правопорядку та прав людини.
Кучинський Олег Станіславович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Збіковський В’ячеслав Іванович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку та житлово-комунального господарства.
Корольовська районна рада
Гриценко Микола Михайлович
Янович Олександр Олексійович
Комісія з питань депутатської діяльності таетики.
Дацкевич Сергій Ростиславович
Комісія з питань плануваннябюджету та фінансів.
Ощенкова Наталія Олександрівна
Комісія з питань житлово-комунального господарства.
Тузюк Володимир Григорович
Комісія з питань плануваннябюджету та фінансів.
Сахнюк Сергій Володимирович
Комісія з питань діяьності суб'єктів господарювання.
Барановська Інна Миколаївна
Комісія з питань соціального захисту населення
Білик Олександр Іванович
Комісія з питань житлово-комунального господарства.
Келдиш Роман Антонович
Комісія з питань законності та правопорядку.
Андрушівський район
Андрушівська районна рада
Казмірчук Віктор Андрійович
Комісія з питань бюджету, житлово-комунального господарства та комунальної власності
Палій Олександр Іванович
Комісія з гуманітарних питань та охорони здоров’я
Андрушівська міська рада
Волинець Ігор Валентинович
Комісія з питань депутатської етики.
Пархомчук Олександр Степанович
Комісія з питань бюджету і комунальної власності.
Баранівський район
Баранівська районна рада
Цимбалюк Юрій Володимирович
Комісія з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально-економічного розвитку
Гавіцький Леонід Іванович
Комісія з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально-економічного розвитку
Баранівська міська рада
Мігей Олександр Юрійович
Комісія з питань промисловості, торгівлі, житлово-комунального господарства
Лисюк Руслан Михайлович
Комісія з земельних питань
Дем'янюк Олена Вікторівна
Комісія з питань промисловості, торгівлі, житлово-комунального господарства
Оханська Катерина Григорівна
Комісія з земельних питань
Бердичівський район
Бердичівська районна рада
Доманський Олександр Віталійович
Комісія з питань економіки та розвитку підприємництва
Цісар Олександр Васильович
Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини
Гончарук Олександр Миколайович
Комісія з питань комунальної власності, агропромислового комплексу та земельних відносин
м. Бердичів
Бердичівська міська рада
Івасенко Олександр Миколайович
Постійна комісія з питань розвитку малого та середнього бізнесу, торгівельного і побутового обслуговування населення
Чернецький Андрій Станіславович
Постійна комісія з питань забезпечення законності і правопорядку, охорони прав, свобод і інтересів громадян
Бородай Микола Петрович
Постійна комісія з питань розвитку промисловості, транспорту і зв'язку
Гладун Сергій Валерійович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, земельних відносин та приватизації
Середюк Павло Михайлович
Постійна комісія з питань розвитку промисловості, транспорту і зв'язку
Брусилівський район
Брусилівська районна рада
Кіщенко Роман Юрійович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, малого і середнього бізнесу та забудови території
Новіков Олексій Олександрович
Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,Ю використання природних ресурсів, екології та розвитку села
Володарсько-Волинський район
Володарсько-Волинська районна рада
Ющенко Андрій Петрович
Комісія з питань бюджету, планування і комунальної власності
Стретович Олександр Олександрович
Комісія з питань промисловості, будівництва,Ю транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства
Ренкас Микола Віталійович
Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, розвитку села, Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів
Кот Андрій Анатолійович
Комісія з питань промисловості, будівництва,Ю транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства
Ємільчинський район
Ємільчинська районна рада
Сітайло Сергій Степанович.
Комісія з гуманітарних питань
Жека Селгій Леонідович
Комісія з питань екології та ліквідації наслідків ЧАС
Житомирський район
Житомирська районна рада
Тичинська Олена Ігорівна
Постійна комісія з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.
Михайлов Антон Миколайович
Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності
Стец Галина Анатоліївна
Постійна комісія з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.
Палашкевич Олександр Анатолійович
Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства.
Мідушевський Віктор Войцехович
Постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
м. Коростень
Коростенська міська рада
Дмитрук Сергій Васильович
Комісія з питань бюджету, економіки та комунальної власності
Заставська Наталія Василівна
Комісія з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, секретар комісії
Іванов Сергій Сергійович
Комісія з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури
Лиштва Олександр Григорович
Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології
Коростенський район
Коростенська районна рада
Кутишенко Дмитро Олександрович
Постійна комісія з питань бюджету і комунальної власності
Мельниченко Олександр Володимирович
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та розвитку села
Ходаківський Олексій Петрович
Постійна комісія з питань земельних відносин, використання природних ресурсів та екології
Коростишівський район
Коростишівська районна рада
Братунь Олександр Григорович
Комісія з питань бюджету та комунальної власності
Колосовський Валентин Антонович
Комісія з гуманітарних питань та соціального захисту населення.
Чернявський Вячеслав Вікторович
Комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екологічног та використання природних ресурсів.
Гриценко Віктор Григорович
Комісія з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту депутатської етики та місцевого самоврядування.
Байковець Володимир Леонідович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району, інвестицій та підприємницької діяльності.
Коростишівська міська рада
Чмут Жанна Миколаївна
Комісія з питань бюджету
Янчук Віктор Григорович
Комісія з гуманітарних питань
Осадчий Василь Андрійович
Комісія з гуманітарних питань
Ліфшиць Микола Іванович
Комісія з питань регламенту і депутатської етики.
Каленський Володимир Вікторович
Комісія з питань соціального захисту.
Любарський район
Любарська районна рада
Седов Сергій Петрович
Комісія з питань бюджету
Якимець Олександр Іванович
Комісія з питань бюджету
Макаренко Іван Якович
Комісія з питань регламенту, законості, правопорядку та депутатської етики
Чепурний Микола Миколайович
Комісія з питань соціально-економічного розвітку району
Михальчук Олександр Григорович
Комісія з питань регламенту, законості, правопорядку та депутатської етики
Коваль Микола Іванович
Комісія з питань бюджету
Оверчук Микола Дмитрович
Комісія з питань соціально-економічного розвітку району
Семенко Володимир Петрович
Комісія з гуманітарних питань
Нанака Раїса Михайлівна
Комісія з гуманітарних питань
м. Малин
Малинська міська рада
Гавриленко Володмир Михайлович
Комісія з питань економічного розвитку
Шостак Олексій Григорович
Єнько Валентина Миколаївна
Комісія з гуманітарних питань
Гордієнко Микола Федорович
Комісія з бюджетних питань
Єнько Лариса Василівна
Комісія з земельних питань
Прокопчук Валерій Володимирович
Комісія з гуманітарних питань
Столяр Олександр Васильович
Комісія з економічного розвитоку
Когут Павло Петрович
Комісія з питань законності, правопорядку і депутатської етики
Малинський район
Малинська районна рада
Максименко Іван Васильович
Комісія з питань бюджету
Михайленко Михайло Григорович
Комісія з питань законності, правопорядку і депутатської етики
Раковська Галина Станіславівна
Комісія з гуманітарних питань
Климчук Василь Васильович
Комісія з питань медицини
м. Новоград-Волинський
Новоград-Волинська міська рада
Махновецький Олександр Петрович
Комісія з питань бюджету
Ільяхов Ігор Анатолійович
Комісія з питань бюджету
Ващенко Олег Миколайович
Комісія з питань охорони здоров'я
Седлецький Роман Анатолійович
Комісія з питань будівництва і землевпорядкування
Войтович Андрій Васильович
Комісія з питань житлово-комунального господарства
Легенчук Анатолій Володимирович
Комісія з питань промисловості і підприємництва
Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська районна рада
Запаловський Богдан Васильович
Комісія з питань АПК, регулювання земельних відносин та розвитку села
Гордійчук Богдан Антонович
Комісія з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів
Музичко Михайло Миколайович
Комісія з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку
Рудницький Дмитро Вікторович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району, промисловості, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу
Овруцький район
Овруцька районна рада
Ващенко Олег Миколайович
Комісія з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів
Гришковець Володимир Миколайович
Комісія з питань промисловості та будівництва
Бортник Валентин Федорович
Комісія з питань законності, правопорядку і прав людини
Тимошенко Сергій Іванович
Комісія з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту
Овруцька міська рада
Мойсієнко Володимир Миколайович
Комісія з питань бюджету та комунальної власності
Васькевич Сергій Миколайович
Комісія з питань бюджету та комунальної власності
Першин Микола Михайлович
Комісія з питань житлово-комунального господарства, екології і використання земельних ресурсів
Кравчук Олександр Володимирович
Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та регламенту
Почтар Сергій Богданович
Комісія з питань житлово-комунального господарства, екології і використання земельних ресурсів
Ракитянський Сергій Анатолійович
Комісія з питань торгівлі, освіти, культури, спорту та соціального захисту
Олевський район
Олевська міська рада
Ковальчук Олена Василівна
Комісія з питань планування, бюджету і комунальної власності
Попільнянський район
Попільнянська районна рада
Руликівський Володимир Петрович
Комісія з питань бюджету
Клименко Олександр Анатолійович
Комісія з питань земельних відносин
Адамчук Василь Васильович
Комісія з питань правопорядку
Король Іван Іванович
Комісія з питань бюджету
Сторожук Леонід Маркович
Комісія з гуманітарних питань
Радомишльський район
Радомишльська районна рада
Ярмолюк Наталія Миколаївна
Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти, культури та роботи з молоддю .
Гальона Петро Олександрович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району та інвестиційної діяльності
Вітінська Наталія Василівна
Комісія з питань бюджету комунальної власності
Оладько Ольга Іванівна
Комісія з питань законності, правопорядку та прав громадян
Радомишльська міська рада
Ястрембович Ніна Данилівна
Комісіяз питань регулювання земельних відносин,охорони навколишнього середовища,будівництва та архітектури
Миронюк Сергій Володимирович
Комісія з питань регламенту,депутатської етики та місцевого самоврядування
Романівський район
Романівська районна рада
Ясінський Валерій Ярославович
Комісія з питань підприємництва, економічного розвитку району.
Москальов Дмитро Михайлович
Комісія з питань соціального розвитку, охорони здоровя, гуманітарних питань.
Червоноармійський район
Червоноармійська районна рада
Халімовський Олександр Володимирович
Комісія з депутатської етики.
Бондарчук Анатолій Миколайович
Комісія з гуманітарних питань..
Биньківський Юрій Георгійович
Комісія з питань бюджету та комунальної власності.
Черняхівський район
Черняхівська районна рада
Гибало Олександр Леонідович
Постійна комісія з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічнолго розвитку району
Жук Сергій Віталійович
Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та екології
Чуднівський район
Чуднівська районна рада
Антощенко Ігор Павлович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування
Данілов Андрій Васильович
Постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту населення
Зотько Людмила Олександрівна
Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності
Звягельська Жанна Борисівна
Постійна комісія з питань законності, правопорядку та прав людини
Костишин Сергій Миколайович
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу