Депутати місцевих рад

Волинська обласна рада
Кравчук Святослав Євгенович
комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Кошельник Валентин Іванович
комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму
Столяр Василь Андрійович
комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів
Луцька міська рада
Пиза Олександр Зіновійович
комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів
Дендіберін Микола Євгенійович
комісія з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму
Дмитрук Олег Миколайович
комісія з питань комунального майна та приватизації
Кварцяний Віталій Володимирович
комісія з питань освіти, науки, культури та мови
Володимир-Волинський район
Володимир-Волинська міська рада
Білик Богдан Григорович
комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та власності
Верко Володимир Леонідович
комісія з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення, екології
Ткачук Олександр Віталійович
комісія з питань містобудування, землевпорядкування та житлово-комунального господарства
Володимир-Волинська районна рада
Хиць Віктор Леонтійович
комісія з питань депутатської етики
Ковельський район
Ковельська районна рада
Коляда Галина Степанівна
Паровенко Олександр Віталійович
комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, материнства та дитинства, сім'ї, молоді та спорту, трудових ресурсів
Конопацький Богдан Миколайович
комісія з питань розвитку суб'єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньоекономічних зв'язків району, заступник голови
Максимчук Віктор Михайлович
комісія з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, забезпечення законності, боротьби із злочинністю
Ковальчук Анатолій Володимирович
комісія з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, заступник голови
Ковельська міська рада
Любчук Михайло Петрович
комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення
Семенюк Юрій Володимирович
комісія з питань планування, бюджету і фінансів
Чабан Олександр Миколайович
комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування
м. Нововолинськ
Нововолинська міська рада
Тивонюк Олег Ярославович
комісія з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоровя та екології
Сахарчук Руслан Іванович
комісія з питань транспорту, зв'язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин
Бадзюнь Богдан Миколайович
комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту
Павлишин Андрій Григорович
комісія з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій
Горохівський район
Горохівська міська рада
Кос Михайло Леонтійович
комісія житлового господарства та будівництва
Горохівська районна рада
Венгерський Василь Сергійович
комісія будівництва, транспорту, промисловості
Кресак Юрій Юрійович
комісія з питань місцевого самоврядування і регуляторної політики
Іваничівський район
Іваничівська районна рада
Мазурок Юрій Олександрович
Недбайло Сергій Федотович
Колєсов Михайло Георгійович
Камінь-Каширський район
Камінь-Каширська районна рада
Романович Вероніка Іванівна
комісія з питань промисловості, будівництва,транспорту та зв’язку, сприяння розвитку підприємницької діяльності
Хлуд Сергій Федорович
комісія з питань промисловості, будівництва,транспорту та зв’язку, сприяння розвитку підприємницької діяльності
Ківерцівський район
Ківерцівська районна рада
Гурський Олександр Григорович
комісія з земельних питань
Юрчук Володимир Миколайович
комісія з земельних питань
Луцький район
Луцька районна рада
Курочко Василь Богданович
планово-бюджетна комісія
Узій Таїна Андріївна
комісія з питань соціального захисту населення
Шотік Марія Олександрівна
комісія з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва
Члек Ігор Юрійович
планово-бюджетна комісія
Марков Василь Михайлович
комісія гуманітарних питань
Філозоф Мирослав Васильович
комісія з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю
Любомльський район
Любомльська міська рада
Шум Олександр Вікторович
комісія з питань законності й правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики
Савош Ірина Василівна
комісія з питань планування бюджету і фінансів
Любомльська районна рада
Торба Ігор Олександрович
комісія з питань законності й правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики
Гурко Ігор Лукашович
комісія з питань сільського господарства, продовольства та раціонального використання природних ресурсів
Маневицький район
Маневицька районна рада
Скопюк Руслан Миколайович
комісія з питань сільськогосподарськоговиробництва,земельних відносин, лісової галузі,екології і використання природніх ресурсів
Федина Микола Володимирович
комісія з питань бюджету,фінансів та використання майна, спільної власності територіальних громад сіл і селищ району
Ратнівський район
Ратнівська районна рада
Харлампович Адам Семенович
комісія з питань бюджету
Кліщевська Галина Василівна
комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, трудових русерсів та у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів
Рожищенський район
Рожищенська районна рада
Войтович Тарас Володимирович
комісія з питань промисловості, розвитку підприємництва, комунального господарства, торгівлі, транспорту та зв’язку
Шевчук Олег Миколайович
комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку
Приходько Сергій Васильович
комісія з гуманітарних питань
Нікітченко Анатолій Олександрович
комісія з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку
Рожищенська міська рада
Зінгель Вадим Ярославович
комісія з питань планування, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку
Марчук Віталій Євгенович
комісія з питань планування, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку
Шварцкоп Віра Василівна
комісія з питань депутатської діяльності та етики дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів
Турійський район
Турійська районна рада
Панасюк Михайло Володимирович
комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, регуляторної діяльності та управління комунальним майном
Берестюк Володимир Васильович
комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молоді, фізичної культури та спорту, охорони материнства і дитинства
Гусак Станіслав Сергійович
комісія з питань сільського господарства, підприємництва, земельних відносин, екології та раціонального природокористування