Депутати місцевих рад

Вінницька обласна рада
Кудлаєнко Сергій Володимирович
комісія з питань транспорту та зв'язку
Кістіон Володимир Євсевійович
комісія з питань комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження
Височанська Тетяна Григорівна
Комісія з питань охорони здоров'я, курортів та здорового способу життя, секретар комісії
Ворона Анатолій Микитович
комісія з питань регламенту депутатської діяльності і етики
Мазур Юрій Михайлович
комісія з питань роботи промисловості, торгівлі та побутового обслуговування
Волков Сергій Адієвич
комісія з питань будівництва
Пугачов Сергій Георгійович
комісія з питань освіти і науки
Чернега Ярослав Анатолійович
комісія з питань орони довкілля, раціонального використання надр
Македон Юрій Миколайович
комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини
Вінницька міська рада
Павлюк Василь Петрович
комісія з земельних питань
Жейда Ганна Іванівна
комісія з транспортних питань
Барський район
Барcька міська рада
Мандрика Микола Іванович
комісія з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту населення і міжнародних відносин
Щепковський Віктор Миколайович
комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища
Кондратюк Ігор Михайлович
комісія з питань архітектури, будівництва і ЖКГ
Савчук Юрій Іванович
комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів і інвестицій
Барська районна рада
Шароградська Тетяна Миколаївна
комісія з питань бюджету, регулювання комунальної власності і приватизації
Брова Ніна Степанівна
Комісія з питань охорони здоровя, материнства і дитинства, соціального захисту населення і роботи з населенням, голова комісії
Погребняк Валерій Миколайович
комісія з питань бюджету, регулювання комунальної власності і приватизації
Мельник Неля Володимирівна
комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку і енергетики
Козак Олександр Дмитрович
комісія з питань регламенту депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративно територіального устрою
Годованюк Володимир Миколайович
комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку і енергетики
Бершадський район
Бершадська міська рада
Пітик Олександр Миколайович
комісія з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту, та охорони навколишнього природного середовища
Цимбалюк Іван Васильович
комісія з питань планування, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності
Стойко Олександр Сергійович
комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження
Бершадська районна рада
Бондарчук Євгеній Михайлович
комісія з питань бюджету та економічних реформ
Олійник Віктор Леонідович
комісія з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації
Зарецький Олександр Костянтинович
Комісія з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження, секретар комісії
Швець Валентина Василівна
комісія з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів
Вінницький район
Вінницька районна рада
Щербатий Віктор Станіславович
комісія з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування
Марцинковський Леонід Васильович
комісія з питань соцільно - економічного розвитку і бюджету
Кудлаєнко Олексій Володимирович
комісія з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад
Гайсинський район
Гайсинська районна рада
Лебідь Юрій Іванович
комісія з питань земельних ресурсів
Савчук Анатолій Михайлович
комісія з питань земельних ресурсів
Ковальчук Сергій Миколайович
комісія з питань бюджету
Перкун Віталій Анатолійович
комісія з питань регламенту депутатської діяльності і етики
Пилюшко Володимир Васильович
комісія з питань комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу та енергозбереження
Фіщенко Оксана Миколаївна
Комісія з питань комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу та енергозбереження, заступник голови комісії
Чекалюк Микола Петрович
комісія з питань бюджету
Гайсинська міська рада
Іщук Василь Дмитрович
комісія по розвитку комунального господарства
Благовісний Сергій Іванович
комісія з питань комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу та енергозбереження
Вітинський Віталій Валерійович
комісія по розвитку комунального господарства
Перкун Альона Миколаївна
комісія з питань комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу та енергозбереження
Звенігородська Олена Олександрівна
комісія з питань комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу та енергозбереження
Подолян Інна Сергіївна
комісія з питань земельних ресурсів
Воронова Ірина Яківна
комісія з соціальних питань та медицини
Жмеринський район
Жмеринська районна рада
Паламарчук Анатолій Григорович
комісія з питань законності і правопорядку, зайнятості, роботи з ветеранами, соціального захисту населення і справ споживачів
Рипула Микола Савович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, роботи з молоддю
Байда Олександр Михайлович
комісія з питань освіти, культури і спорту, духовного відродження
Жмеринська міська рада
Захарчук Микола Володимирович
комісія з питань планування , фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку
Сіроштан Микола Миколайович
комісія з питань соцзахисту та охорони здоров'я
Гриценко Сергій Георгійович
комісія з питань комунальної власності, ЖКГ, земельних відносин та охорони природи
Іллінецький район
Іллінецька міська рада
Заболотний Валерій Васильович
Комісія з питань бюджету
Письмена Олександра Вікторівна
комісія з питань освіти і науки
Іллінецька районна рада
Херовимчук Олег Михайлович
комісія з питань правопорядку
Калинівський район
Калинівська міська рада
Сакач Сергій Іванович
комісія з питань освіти, культури та духовного відродження, спорту та роботи з молоддю
Тертус Олексій Володимирович
комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами
Калинівська районна рада
Моргунський Сергій Валентинович
комісія з питань промисловості, транспорту,будівництва, зв’язку,торгівлі та побутового обслуговування
Карпінець Василь Дмитрович
комісія з питань законності, правопорядку охорони прав людини
Лук’янчук Віталій Іванович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування
Дмуховська Галина Петрівна
Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами
Козятинський район
Козятинська міська рада
Юр-Кирилюк Раїса Петрівна
комісія з соціальних питань та медицини
Рябчинський Олег Юрійович
комісія з питань регламенту, етики, права, контролю
Боровський Іван Іванович
комісія з питань ЖКГ та підприємництва
Салюк Тетяна Олексіївна
комісія з питань бюджету
Радіна Таїсія Борисівна
комісія з питань торгівлі та захисту прав споживачів
Пузир Олександр Дмитрович
комісія з питань регламенту, етики, права, контролю
Козятинська районна рада
Іванюта Валентин Ігорович
комісія з питань депутатської етики та зв`язків з сил силовими структурами
Столяр Ольга Андріївна
комісія з соціальних питань та медицини
Бойко Андрій Юліанович
комісія з питань освіти та роботи з молоддю
Підгерська Галина Василівна
комісія з питань бюджету
Воловик Володимир Миколайович
комісія з питань АПК
Крижопільський район
Крижопільська районна рада
Семенюк Юрій Васильович
комісія з питань будівництва
м. Ладижин
Ладижинська міська рада
Цехмейструк Микола Дмитрович
комісія з питань містобудівництва, регулювання земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища
Ковтуненко Дмитро Борисович
комісія з питань регламенту , гласності, законності і правопорядку
Липовецький район
Липовецька районна рада
Осадчий Олександр Григорович
комісія з розвитку комунального господарства
Науменко Тетяна Миколаївна
комісія з депутатської етики
Липовецька міська рада
Осадчий Василь Григорович
комісія з питань торгівлі та захисту прав споживачів
Петрівський Сергій Романович
комісія з питань ЖКГ та підприємництва
Літинський район
Літинська районна рада
Сидоренко Володимир Якович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності й правопорядку
Човган Олена Володимирівна
комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, роботи з молоддю
Могилів-Подільський район
Могилів-Подільська міська рада
Федотов Анатолій Мартиянович
комісія з питань земельних ресурсів
Следь Валерій Леонідович
комісія з питань ЖКГ та підприємництва
Могилів-Подільска районна рада
Перевознюк Ігор Вільйович
комісія з питань регламенту, етики, права, контролю
Яцина Ігор Іванович
комісія з питань законності, правопорядку, адміністративно-територіального устрою
Погребищенський район
Погребищенська міська рада
Шиманський Юрій Петрович
комісія з питань земельних ресурсів
Гримайло Сергій Григорович
комісія з питань земельних ресурсів
Сидоренко Віталій Миколайович
комісія з питань з гуманітарних та соціальних питань
Погребищенська районна рада
Маркітан Ігор Миколайович
комісія з питань законності правопорядку
Павліченко Василь Миколайович
комісія з питань охорони здоров'я
Теплицький район
Теплицька районна рада
Кравченко Володимир Анатолійович
комісія з питань агропромислового комплексу
Тульчій Юрій Григорович
комісія з питань регламенту, етики, права, контролю
Кравченко Світлана Миколаївна
комія з питань соціального захисту населення
Скалій Микола Максимович
комісія з питань зміцнення законності і правопорядку
Тиврівський район
Тиврівська районна рада
Колкевич Олександр Станіславович
комісія з питань зміцнення законодавства та правопорядку, соціального захисту населеннія, роботи з ветеранами
Заболотний Микола Андрійович
комісія з питань проведення економічних реформ, регулювання комунальної власності та приватизації, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів
Янковський Віктор Петрович
Комісія з питань зміцнення законодавства та правопорядку, соціального захисту населеннія, роботи з ветеранами, голова комісії
Гніванська міська рада
Філіпенко Віталій Григорович
комісія з питань земельних ресурсів
Танасієнко Сергій Вікторович
комісія з питань ЖКГ та підприємництва
Гвоздецький Сергій Васильович
комісія з питань бюджету та фінансування
Томашпільський район
Томашпільська районна рада
Семко Валерій Миколайович
комісія з питань регламенту, етики, права, контролю
Шпикуляк Григорій Семенович
комісія з питань агропромислового комплексу, охорони природи, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин
Семко Олександр Миколайович
комісія з питань освіти
Сікал Олександр Васильович
комісія з питань освіти
Цимбалюк Анатолій Дем’янович
комісія з питань будівництва
Ставнійчук Віктор Анатолійович
комісія з питань бюджету, регулювання комунальної власності і приватизації
Тростянецький район
Тростянецька районна рада
Мацан Василь Іванович
Комісія з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, роботи з молоддю, заступник голови комісії
Нижник Олександр Олексійович
комісія з питань урегулювання відносин з питань комунальної власності
Тульчинський район
Тульчинська міська рада
Мартинчук Юрій Олександрович
комісія з питань бюджету, фінансування економікипідприємництва та торгівлі
Процепко Віталій Миколайович
Комісія з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології і благоустрою, секретар комісії
Тимчик Михайло Олексійович
комісія з питань комунальної власності та земельних ресурсів
Рудик Михайло Левкович
комісія з питань законності, правопорядку, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, гласності та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Іщук Олег Анатолійович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства й дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами
Бегаль Ольга Миколаївна
комісія з питань освіти, культури, духовності і національного відродження, фізкультури, спорту і туризму
Тульчинська районна рада
Швець Олена Вікторівна
Комісія з питань бюджету, проведення економічних реформ, виробництва народного споживання, секретар комісії
Максимчук Віталій Андрійович
комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, спорту, туризму та роботиз молоддю
Попівкер Генадій Михайлович
комісія з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів
Грох Сергій Миколайович
комісія з питань агропромислового комплексу, охорони природи, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин
Хмільницький район
Хмільницька міська рада
Бойко Олександр Віталійович
комісія з земельних питань
Бонсевич Дмитро Станіславович
комісія з питань бюджету
Хмільницька районна рада
Штанько Олександр Сергійович
комісія з депутатської діяльності
Бойко Станіслав Олександрович
комісія з агропромислового комплексу
Шаргородський район
Шаргородська міська рада
Сербін Костянтин Олексійович
комісія з питань ефективності роботи промисловості, транспорту, звязку та житлово-комунального господарства
Косовська Галина Леонтіївна
комісія з питань бюджету соціально економічного розвитку та управління комунальною власністю
Маркевич Валентина Григорівна
комісія з гуманітарних питань соціального захисту населення, дотримання законності і правопорядку
Шаргородська районна рада
Моричереда Валерій Миколайович
комісія з питань бюджету
Попович Галина Тимофіївна
комісія з питань з гуманітарних та соціальних питань
Світлоокий Василь Анатолійович
комісія з питань з соціального захисту населення, ветеранів війни та праці
Ямпільський район
Ямпільська міська рада
Пасічняк Михайло Іванович
комісія з житлово-комунальних та земельних питань
Ямпільська районна рада
Балабух Євген Казимирович
комісія з екологічних питань
Рябокінь Микола Володимирович
комісія з екологічних питань