Депутати місцевих рад

Рівненська обласна рада
Сидорчук Вадим Васильович
Комісія з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій
Кириллов Михайло Михайлович
Комісія з економічних питань та комунальної власності
Ольховик Віктор Георгійович
Комісія з питань соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
Рівненська міська рада
Максименко Тарас Анатолійович
Комісія з питань транспорту і зв’язку
Вознюк Юрій Володимирович
Комісія з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва
Сачук Антон Олександрович
Комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування
Харковець Василь Степанович
Комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю
Березнівський район
Березнівська міська рада
Наумчук Наталія Василівна
Комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, будівництва та управління комунальною власністю міста
Боровець Віталій Петрович
Комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, будівництва та управління комунальною власністю міста
Березнівська районна рада
Федас Віктор Васильович
Комісія з питань бюджету,фінансів та податків
Довгалюк Юрій Якович
Комісія з економічних питань та спільної власності територіальних громад
Кондрашкіна Світлана Миколаївна
Комісія з гуманітарної політики
Володимирецький район
Володимирецька районна рада
Хоружий Володимир Іванович
Комісія з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій
Базака Василь Степанович
Комісія з економічних питань, комунальної власності
Гощанський район
Гощанська районна рада
Гапончук В"ячеслав В"ячеславович
Комісія з питань розвитку промисловості, будівництва, транспорту і звязку, побуту та підприємницкої діяльності
Повар Ірина Андріївна
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку та податків
м. Дубно
Дубенська міська рада
Березовський Павло Павлович
Не може належати у зв'язку із займаною посадою секретаря ради
Богомаз Віктор Йосиповчич
Комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, розвитку промисловості міста, малого та середнього бізнесу
Нетреба Вадим Володимирович
Комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, розвитку промисловості міста, малого та середнього бізнесу
Шаламай Андрій Васильович
Комісія з питань будівництва, земелекористування та земельної реформи
Янок Петро Григорович
Комісія з питань національного та духовного відродження, освіти, культури, спортивно-масової роботи, молодіжної політики та туризму
Дубенська районна рада
Парфенюк Юрій Ваильович
Комісія з питань бюджету, фінансів та податків
Яковчук Віктор Петрович
Комісія з питань земельних відносин та екології
Зарічненський район
Зарічненська районна рада
Мітітюк Олег Дмитрович
Комісія з правових питань, власності, депутатської діяльності, етики, духовності та регламенту
Глінчук Дмитро Вікторович
Комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики
Лотоцький Андрій Анатолійович
Комісія з питань охорони здоров'я, культури і освіти
Здолбунівський район
Здолбунівська міська рада
Дедера Ігор Вячеславович
Комісія з питань бюджету, фінансів та податкової політики
Шевченко Микола Олександрович
Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку
Висоцький Юрій Олегович
Комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Здолбунівська районна рада
Буздиган Олег Миколайович
Постійна комісія з питань освіти, культури, медицини, соціального захисту населення, роботи з ветеранами, молоді та спорту
Костопільський район
Костопільська міська рада
Толочик Андрій Євстафієвич
Комісія з питань інвестицій та підприємництва
м. Кузнецовськ
Кузнецовська міська рада
Андрощук Олег Григорович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту, зв’язку та енергозбереження
Чугай Юхим Павлович
Постійна комісія з питань земельних відносин, планування територій, будівництва, архітектури, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою
Млинівський район
Млинівська районна рада
Левицький Дмитро Валерійович
Комісія з питань бюджету та податків
Гвоздецька Світлана Назарівна
Комісія з питань економічного розвитку та комунальної власності
Острозький район
Острозька районна рада
Стрілецька Валентина Володимирівна
Комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
Козак Роман Вікторович
Комісія з економічних питань та комунальної власності
Тишкун Жанна Яківна
Комісія з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики
Добруцький Олександр Євгенович
Комісія з економічних питань та комунальної власності
Радивилівський район
Радивилівська міська рада
Хрущ Анатолій Степанович
Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку, соціального захисту населення
Каючко Олександр Володимирович
Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку, соціального захисту населення
Іськів Віталій Омелянович
Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку, соціального захисту населення
Радивилівська районна рада
Стецюк Федір Григорович
Комісія з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, екології та природокористування
Пастух Олександр Володимирович
Комісія з економічних питань та комунальної власності
Шуст Тетяна Олександрівна
Комісія з питань освіти, культури та духовності
Бабак Олег Володимирович
Комісія з питань соціальної політики та молодіжних питань, фізичної культури і спорту
Рівненський район
Рівненська районна рада
Пиипчук Володимир Олександрович
Комісія з питань економічного розвитку галузей народного господарства та комунальної власності
Крупко Олександр Анатолійович
Комісія з питань економічного розвитку галузей народного господарства та комунальної власності
Щербатюк Сергій Анатолійович
Комісія з питань земельних відносин та соціального розвитку села
Сарненський район
Сарненська міська рада
Гарбар Володимир Миколайович
Комісія з питань земельних відносин, ЖКГ та інвестиційних відносин
Кошкіна Діана Анатоліївна
Комісія з питань освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної політики і духовності
Сарненська районна рада
Якимець Дмитро Анатолійович
Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідаці наслідків ЧАЕС
Новоросюк Олег Сергійович
Комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
Якимчук Ярослав Васильович
Комісія з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, регламенту районної ради