Депутати місцевих рад

Одеська обласна рада
Лаптієнко Катерина Максимівна
комісія з питань освіти, наукової діяльності, молодіжної політики та спорту
Белінський Ігор Вікторович
комісія з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження
Жовнір Михайло Васильович
комісія з питань соціальної політики та демографії
Немировський Володимир Леонідович
комісія з питань прав людини, свободи слова та інформації
Ворохаєв Анатолій Іванович
комісія з питань бюджету, фінансової та банківської діяльності
Фаєрмарк Сергій Олександрович
комісія з питань економіки, промисловості та розвитку підприємництва
Кучук Михайло Ілліч
комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою
Одеська міська рада
Ржепішевський Констянтин Іванович
комісія з питань культури, духовністі та взаємодії з громадськими організаціями
Морозова Ірина Володимирівна
комісія з питань туризму, розвитку рекреаційоного комплексу та міжнародних зв'язків
Рондін Володимир Гаррієвич
комісія з питань міського дизайну та охороні об'єктів культурної спадщини
Остапенко Олександр Анатолійович
комісія з питань депутатської діяльності та етики
Параскевич Юрій Владиславович
комісія з питань ЖКГ, структурі самоорганізації населення та розвитку паливно-енегетичного комплексу
Багрій-Шахматова Марина Леонідівна
комісія з питань соціальної політики та праці
Курлянд Катерина Олександрівна
комісія з питань землеустрою та земельних правовідносин
Луняченко Олександр Васильович
комісія з питань екології та надзвичайних ситуацій
Бороган Віктор Панасович
комісія з питань економічної, інвестиційної політики та торгівлі
Пеструєв Микола Олександрович
комісія питань законності, правопорядку та реалізації державної регуляторної політики
Гурвіц Едуард Йосипович
Ананьївський район
Ананьївська міська рада
Пащенко Ольга Олексіївна
комісія з питань законності та прав громадян у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, ліквідаторів аварій на ЧАЕС
Долинська сільська рада
Трусь Валентин Степанович
комісія з питань регламентного етикету депутатів, діяльності правопорядку, захисту прав громадян і мобілізаційної роботи
Арцизький район
Арцизька міська рада
Ладо Ігор Анатолійович
комісія з питань депутатської діяльності та етики
Главанська сільська рада
Тукусер Галина Миколаївна
комісія з питань освіти та охорони здоровя
Задунаївська сільська рада
Гайдаржи Євген Дмитрович
комісія з питань підприємницької діяльності
Кам'янська сільська рада
Бондаренко Ніна Степанівна
комісія з питань освіти та охорони здоровя
Острівненська сільська рада
Мілєва Людмила Михайлівна
комісія з питань освіти та охорони здоровя
Балтський район
Балтська міська рада
Кольцов Сергій Вікторович
комісія з питань соціальної політики, культури, спорту, охорони здоров'я
Висоцький Олександр Віталійович
комісія з питань розвитку економіки, регуляторної політики
Балтська районна рада
Борейко Олена Миколаївна
комісія з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства та дитинства, освіти, культури
Балагула Ірина Леонідівна
комісія з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства та дитинства, освіти, культури
Шляхівська сільська рада
Орленко Ольга Петрівна
комісія з питань бюджету та фінансів
Березівський район
Березівська районна рада
Бондаренко Наталя Миколаївна
комісія з питань соціального захисту та охорони здоров'я
Біляївський район
Біляївська міська рада
Кукушкін Олег Юрійович
комісія з питань інвестиційної діяльності розвитку підприємництва та регуляторної політики
Біляївська районна рада
Артеменко Сергій Володимирович
комісія з питань забезпечення законності, громадського порядку, прав громадян та прикордонного співробітництва
Іскров Володимир Іванович
комісія з питань регламенту депутатської діяльності місцевого самоврядування етики та гласності
Ракович Артем Олександрович
комісія з питань будівництва, енергозбереження, житлово-комунального господарства
Шевченко Наталя Олександрівна
комісія з питань транспорту, шляхів, зв’язку та інформатизації
Великомихайлівський район
Великомихайлівська районна рада
Березовська Лілія Леонідівна
комісія з питань будівництва
Ковба Тамара Миколаївна
комісія з питань освіти, культури, спорту
Манько Світлана Петрівна
комісія з питань бюджету та фінансів
м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровська міська рада
Капустіна Любов Сергіївна
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю
Вахнован Олег Григорович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю
Нікітченко Євген Миколайович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю
Морозов Олександр Володимирович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю
Стойков Іван Іванович
комісія з питань будівництва та архітектурного контролю
Стойков Микола Іванович
комісія з питань охорони правопорядку і дотримання законності
Іванівський район
Радісненська селищна рада
Молдованенко Віктор Михайлович
комісія з питань планування бюджету селищної ради та економіки
Молдованенко Михайло Вікторович
комісія з питань освіти, культури, охорони здоровья та спорту
Перчеклій Олег Іванович
комісія з питань планування бюджету селищної ради та економіки
Шевчук Олександр Володимирович
комісія з питань освіти, культури, охорони здоровья та спорту
Петрівська селищна рада
Делієргієв Василь Іванович
адміністративна комісія
Коноплянська сільська рада
Ковальчук Володимир Володимирович
комісія з питань аграрної політики
Ізмаїльський район
Ізмаїльська міська рада
Сорочишин Василь Павлович
комісія з питань бюджету та соціальено-економічного розвитку
Фуфаєв Анатолій Іванович
комісія з питань ЖКХ
Кілійський район
Кілійська міська рада
Грєков Віктор Вікторович
комісія з питань регулювання законності, правопорядку, охорони прав , свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики
Нескуба Ігор Анатолійович
комісія з питань планування бюджету та фінансів
Бойченко Віктор Олексійович
комісія з питань освіти, сім’ї та молоді, культури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення
Караконстантин Олег Миколайович
комісія з питань розвитку підприємництва, торгівельного обслуговування, регуляторної політики
Койчев Сергій Олександрович
комісія з питань ЖКГ, будівництва, транспорту, та управління комунальною власністю
Ратушний Єдуард Миколайович
комісія з питань регулювання земельних відносин та захисту навколишнього середовища
Кілійська районна рада
Лиманський Ігор Васильович
комісія з питань розвитку підприємництва, торгівельного обслуговування, регуляторної політики
Комендантов Петро Григорович
комісія з питань ЖКГ, будівництва, транспорту, та управління комунальною власністю
Мікаєв Денис Феліксович
комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
Лісківська сільська рада
Куруч Микола Миколайович
комісія з питань регулювання земельних відносин та захисту навколишнього середовища
Приморська сільська рада
Комендантова Юлія Антонівна
комісія з питань планування бюджету та фінансів
Мандриченко Олександр Юхимович
комісія з питань регулювання законності, правопорядку, охорони прав , свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики
Старотроянівська сільська рада
Папук Раїса Василівна
комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
Шевченківська сільська рада
Решетник Галина Дмитрівна
комісія з питань культурної та соціальної політики
Кодимський район
Кодимська районна рада
Петров Ігор Миколайович
комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, гласності, забезпечення законності та правопорядку
Лисогірська сільська рада
Костенюк Галина Миколаївна
комісія з питань землеустрою та земельних правовідношень
Олексіївська сільська рада
Шпора Галина Сергіївна
комісія з питань бюджету та фінансів
Комінтернівський район
Комінтернівська районна рада
Бушин Олег Олександрович
Фонтанська сільська рада
Литвинова Ірина Віталіївна
комісія з питань житлово-комунального господарства
Красноокнянський район
Федосіївська сільська рада
Руссул Світлана Ісидорівна
комісія з питань освіти та охорони здоров'я
Миколаївський район
Миколаївська районна рада
Стерницький Володимир Григорович
комісія з питань аграрної рполітики, земельних відносин та використання природних ресурсів
Педос Наталя Сергіївна
комісія з питань освіти, культури, охорони здоров"я, соціального захисту, спорту та у справах молоді
Чернова Ніна Юріївна
комісія з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики
Ренійський район
Долинська сільська рада
Строя Андрій Іванович
комісія з питань соціального захисту та охорони здоров'я
Кічук Сергій Федорович
адміністративна комісія
Ренійська районна рада
Строя Іван Петрович
комісія з питань освіти, культури та туризму
Лиманська сільська рада
Топали Олена Василівна
комісія з питань освіти, культури, та туризму
Роздільнянський район
Роздільнянська міська рада
Герус Геннадій Олегович
комісія з питань землеустрою та земельних правовідношень
Савранський район
Савранська районна рада
Лебеденко Олександр Прокопійович
комісія з питань регламенту, співпраці зі ЗМІ
Цибулько Віктор Володимирович
комісія з питань соціально -економічного розвитку та аграрної політики
Татарбунарський район
Татарбунарська міська рада
Краснянська Валентина Петрівна
комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту та зайнятості населення
Ткаченко Олена Анатоліївна
комісія з питань освіти, культури, виховання, інформації,фізичної культури, спорту та туризму
Кічук Олександр Афанасійович
комісія з питань житлово - комунального господарства,управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку
Татарбунарська районна рада
Чакір Віталій Анатолійович
комісія комісії з питань екології, раціонального природокористування та рекреаційної діяльності
Гуденко Леонід Захарович
комісія з питань соціального захисту та охорони здоров'я
Кречун Валерій Кузьмич
комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі
м. Теплодар
Теплодарська міська рада
Грещук Любов Степанівна
комісія з питань освіти,культури та спорту
Бігунов Михайло Михайлович
комісія з земельних питань
Ширяївський район
Орджонікідзевська сільська рада
Дальнічук Лариса Федорівна
комісія з питань освіти, культури, спорту та молоді
Ширяївська районна рада
Житар Ігор Борисович
комісія з питань охорони здоровья, соціальних питань, питань материнства та дитинства
м. Южне
Южненська міська рада
Горін Олександр Васильович
комісія з питань депутатської діяльності, Регламенту, розвитку місцевого самоврядування, законності, правопорядку та ЗМІ
Каменний Вячеслав Васильович
комісія з питань підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності, зайнятості населення