Депутати місцевих рад

Миколаївська обласна рада
Меріков Вадим Іванович
Комісія з питань промислової політики, транспорту , зв'зку та енергетики
Фабрикова Тетяна Миколаївна
Комісія з питань роботи з громадськими об'єднаннями, засобами масової інформації та зв'зку з органами місцевого самоврядування
Катеринчик Микола Володимирович
Комісія з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій
Кремінь Тарас Дмитрович
Комісія з питань культури, науки, освіти, сім'ї та молоді, спорту
Капуста Маргарита Олександрівна
Комісія з питань социальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку
Миколаївська міська рада
Мишкін Андрій Олександрович
Комісія з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів
Мудрак Олег Іванович
Комісія з питань ЖКГ та благоустрою міста
Клюс Сергій Валерійович
Комісія з питань архитектури , будівництва та регулювання земельних відносин
Жолобецький Олександр Олександрович
Комісія з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів
Богомаз Олег Миколайович
Комісія з питань коммунальної власності міста
Коробко Гнат Георгійович
Комісія з питань освіти, культури, у справах сім'ї, молоді та спорту
Баштанський район
Баштанська районна рада
Грицюк Лідія Вікторівна
Комісія з питань планування , бюджету, фінансів, економіки та інвестицій
Баштанська міська рада
Атнажева Лілія Михайлівна
Комісія з питань планування, бюджету, фінансів, економіки та інвестицій
Березанський район
Березанська районна рада
Сидорчук Олексій Іванович
Комісія з питань социального захисту, охорони здоров'я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку
Братський район
Братська районна рада
Беньковська Наталія Олексіївна
Комісія з питань планування , бюджета, фінансів та інвестицій
Губанов Олександр Олександрович
Комісія з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністтю та корупцією
Цуркан Микола Васильович
Комісія з питань депутатської діяльності, етіки, захисту прав громадян, боротьби з злочинністтю та корупцією
Дьяченко Роман Станіславович
Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин , сільского будівництва и социального розвитку села.
Боровська Валентина Олександрівна
Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я
Веселинівський район
Веселинівська районна рада
Волощакевич Віктор Володимирович
Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин , сільского будівництва и социального розвитку села.
Христюк Петро Георгійович
Комісія з питань социального захисту, охорони здоров'я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку
Філімонов Анатолій Вадимович
Комісія з питань планування , бюджета, фінансів та інвестицій
Дем'яненко Ольга Іванівна
Комісія з питань депутатської діяльності етіки, захисту прав громадян, боротьби з злочинністтю та корупцією
м. Вознесенськ
Вознесенська міська рада
Бабій Наталія Борисівна
Комісія з питань культури, науки та освіти, сім'ї та молоді, спорту
Крет Юрій Всеволодович
Комісія з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, екології
Врадіївський район
Врадіївська районна рада
Сало Ігор Миколайович
Ростова Оксана Миколаївна
Комісія з питань социального захисту, охорони здоров'я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку
Висоцький Петро Тимофійович
Комісія з питань гуманітарної політики, культури, молоді, духовності, фізичної культури та спорту
Жосан Ольга Сергіївна
Комісія з питань социального захисту, праці, охорони здоров'я, сім'ї, материнства, дитинства, торговлі і побутового обслуговування
Цуркан Людмила Василівна
Комісія з питань АПК, промисловості, земельних ресурсів, социального захисту села, охорони навколишнього середовища
Давидюк Віктор Йосипович
Комісія з питань гуманітарної політики, культури, молоді, духовності, фізичної культури та спорту
Жовтневий район
Жовтнева районна рада
Ліптуга Олександр Іванович
Комісія з питань планування , бюджета, фінансів та інвестицій
Захарчук Олексій Євгенович
Комісія з питань ЖКГ,будівництва, приватизації та власності
Москаленко Віталіна Вікторівна
Комісія з питань культури, науки та освіти, сім'ї та молоді, спорту
Казанківський район
Казанківська районна рада
Смаровоз Олександр Олександович
Комісія з питань планування , бюджету, фінансів та інвестицій
Зайцев Михайло Миколайович
Комісія з питань социально- економічного розвитку , підприємництва , благоустрою та охорони навколишнього середовища
Кривоозерський район
Кривоозерська районна рада
Чабан Володимир Миколайович
Комісія з питань АПК, земельних ресурсів і екології, охорони навколишнього середовища та соціального розвитку села
Балик Йосип Васильович
Комісія з питань промисловості, транспорту, звязку, будівництва, приватизації, власності, ЖКГ, торговлі та побутового обслуговування населення
Жук Василь Федорович
Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності та правового захисту громадян
Миколаївський район
Миколаївська районна рада
Окунєва Ольга Анатоліївна
Комиссия по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, строительства, приватизации и собственности
Воробйова Алла Володимирівна
Комісія з питань планування , бюджета, фінансів та інвестицій
Новобузький район
Новобузька міська рада
Гладир Олександр Миколайович
Комісія з питань ЖКГ,будівництва, приватизації, власності
Новоодеський район
Новоодеська міська рада
Клюшник Світлана Василівна
Комісія з питань планування, бюджету, фінансів інвестицій та соціального-економічного розвитку міста
Бобілюк Надія Володимирівна
Комісія з питань законності депутатської діяльності, етики та захисту прав громадян
Попов Сергій Сергійович
Комісія з питань освіти, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту та обслуговування населення
Іпатенко Раїса Іванівна
Комісія з питань комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Немченко Валерій Вікторович
Комісія з питань комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Новоодеська районна рада
Іпатенко Юрій Володимирович
Комісія з питань підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу, торгово-побутового обслуговування населення та захиступрав споживачів
Бобілюк Михайло Іванович
Комісія з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об'єднаннями та ЗМІ
м. Первомайськ
Первомайська міська рада
Клименко Наталія Григорівна
Комісія з питань роботи з громадськими об'єднаннями, ЗМІ та зв'язку
Варчук Валерій Володимирович
Комісія з питань культури, науки та освіти, сім'ї та молоді, спорту
Первомайський район
Первомайська районна рада
Варчук Лариса Василівна
Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства, дитинства, туризму та розвитку зон відпочинку
Литвинюк Ася Павлівна
Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства, дитинства, туризму та розвитку зон відпочинку
Снігурівський район
Снігурівська міська рада
Новіков Ігор Адамович
Комісія з питань торговлі, земельних відносин, благоустрою міста
Завірюхін Павло Леонідович
Комісія з питань культури, науки та освіти, сім'ї та молоді, спорту
Снігурівська районна рада
Галіцький Василь Олексійович
Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин , сільского будівництва и социального розвитку села.
Рудчак Анатолій Степанович
Комісія з питань культури, науки та освіти, сім'ї та молоді, спорту
Михайловський Тимур Олегович
Комісія з питаньАПК, земельних відносин, екології та соціального розвитку села
м. Южноукраїнськ
Южноукраїнська міська рада
Мірошник Дмитро Миколайович
Комісія з питань будівництва, архітектури, промисловості, транспорту, зв'язку та підприємництва, благоустрою
Рибакова Людмила Анатоліївна
Комісія з питань освіти, культури та молоді, сім'ї та спорту