Депутати місцевих рад

Львівська обласна рада
Баран Микола Михайлович
комісія з питань контролю за ефективністю виконання державних та обласних програм, інших рішень ради
Верес Юрій Богданович
комісія з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем
Голобутовський Володимир Зіновійович
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності
Іванишин Петро Кирилович
комісія з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва
Кадикало Микола Олегович
комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації
Кирилич Володимир Ігорович
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності
Костюк Ганна Іванівна
комісія з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва (заступник голови комісії)
Кочержат Василь Іванович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту
Криськів Ігор Миколайович
комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ
Кубів Степан Іванович
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності
Мандюк Олег Семенович
комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту
Пешко Петро Степанович
комісія з питань розвитку села та АПК
Підлісний Юрій Теодорович
комісія з питань освіти і науки
Пісний Василь Михайлович
комісія з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем
Рісний Олег Петрович
комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації
Сидорак Богдан Михайлович
комісія з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку
Чечотка Богдан Романович
комісія з питань охорони здоров"я, материнства та соціального захисту
Шейка Орест Вікторович
комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ
Львівська міська рада
Будинський Ростислав Зеновійович
комісія з питань архітектури, містобудування та охорони історичного середовища
Іваськевич Остап Мирославович
комісія з питань молодіжної політики, спорту та оздоровлення
Лопатнюк Михайло Петрович
комісія з питань фінансів та планування бюджету
Музичко Ярослав Йосифович
комісія з питань культури, промоції, ЗМІ та туризму
Парсаданян Ерік Ашотович
комісія з питань землекористування
Хміль Михайло Михайлович
комісія з питань медицини, освіти та соціального захисту
Якимів Андрій Ігорович
комісія з питань комунального майна та власності
Перемишлянський район
Бібрська міська рада
Свіжак Світлана Михайлівна
комісія з питань бюджету,комунальної власності, приватизації
Ярема Олена Яківна
комісія з питань освіти, культури, охорони здоровя, молодіжної політики та спорту
Перемишлянська міська рада
Васильків Андрій Володимирович
комісія з питань культури, освіти роботи з молоддю,спорту духовного відродження та патріотичного виховання
Гіщинський Микола Любомирович
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Горинецький Юрій Олегович
комісія з питань бюджету
Перемишлянська районна рада
Бойчук Андрій Богданович
комісія з питань бюджету,фінансів, економіки, планування та розвитку території
Горинецька Галина Євгенівна
Куніцька Галина Ігорівна
комісія з питань освіти, культури, охорони здоровя, молодіжної політики та спорту, секретар комісії
Мартиняк Тарас Васильович
комісія з питань сільського і лісового господарства, земельних відносин та екології
Пасічник Любомир Євстахієвич
комісія з правових питань та депутатської етики
м. Борислав
Бориславська міська рада
Андросов Андрій Георгійович
комісія з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності
Василишин Маркіян Романович
комісія охорони здоров'я, соціального захисту населення
Головчак Віталій Степанович
комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення
Гопшта Михайло Володимирович
комісія з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики
Городиський Богдан Миколайович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи
Городиський Олег Богданович
комісія з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики
Зварич Олександр Йосифович
комісія з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності
Кікіс Роман Ігорович
комісія управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності
Кірчей Андрій Володимирович
мандатна комісія, комісія з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку
Костів Андрій-Василь Орестоич
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Кравецький Ігор Чеславович
комісія з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики
Кравцов Костянтин Олександрович
комісія з охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Ліцман Володимир Миколайович
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Мельник Ігор Володимирович
комісія з питань освіти, культури, сім'ї і молоді, фізкультури і спорту
Мельников Олександр Валерійович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи
Михаць Ігор Романоич
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Панів Юрій Миколайович
комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи
Паньків Галина Осипівна
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Радецький Андрій Михайлович
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Ревкевич Віктор Миколайович
комісія з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики
Ровенський Андрій Костянтинович
комісія управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності
Яворський Ігор Романович
Яворський Роман Степанович
комісія з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури
Бродівський район
Бродівська міська рада
Кудрявцева Тетяна Іванівна
комісія з питань забезпечення законності, правопорядку, соціального захисту та охорони здоров’я
Чобіт Андрій Дмитрович
комісія з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та ЗМІ
Бродівська районна рада
Горобйовська Ірина Богданівна
Рудакевич Микола Іванович
Сорока Тетяна Марянівна
Шишка Руслан Володимирович
Буський район
Буська міська рада
Лісовець Михайло Миколайович
комісія з земельних питань
Струс Віктор Степанович
комісія з питань ЖКГ
Харко Володимир Юрійович
комісія з бюджетних питань
Буська районна рада
Болкун Евген Михайлович
комісія з бюджетних питань
Владика Юрій Ярославович
комісія з питань підприємництва
Дудак Валентина Яківна
освіта та культура
Чіпак Роман Миронович
комісія з бюджетних питань
Шпирка Євген Іванович
комісія з питань ЖКГ
Сокальський район
Сокальська міська рада
Бугай Тетяна Михайлівна
комісія з питань соціального захисту
Гулягродський Юрій Миронович
комісія з питань підприємництва
Зіньків Віктор Богданович
комісія з земельних питань
Лащук Андріан Вікторович
комісія з земельних питань
Сташко Роман Андрійович
комісія з питань ЖКГ
Чабан Юрій Любомирович
комісія з питань бюджету
Шутовський Іван Анатолійович
комісія з питань законності та правопорядку
Сокальська районна рада
Гаврилів Ярослав Степанович
комісія з питань освіти
Гаврилюк Олександр Васильович
комісія з питань охорони навколишнього середовища
Гнатюк Ярослав Йосипович
комісія з питань охорони здоров'я
Костюк Сергій Степанович
комісія з питань бюджету
Лащук Віктор Йосипович
комісія з питань бюджету
Майструк Галина Іванівна
комісія з питань соціального захисту
Манянчин Василь Іванович
комісія з питань підприємництва
Марфюк Євгеній Михайлович
комісія з питань охорони здоров'я
Орищин Богдан Дмитрович
комісія з питань підприємництва
Пасько Микола Миколайович
комісія з питань бюджету
Піддубчишин Олег Миколайович
комісія з питань спорту та молодіжної політики
Плечінь Ігор Якович
комісія з питань законності та правопорядку
Сташкевич Роман Ярославович
комісія з питань підприємництва
Тимчук Олександр Степанович
регламентна комісія
Чуб Володимир Петрович
Шамборовська Наталія Сергіївна
комісія з питань АПК
Шевчук Роман Миколайович
комісія з питань АПК
Великомостівська міська рада
Бутинець Богдан Ярославович
комісія з земельних питань
Піксайкін Юрій Іванович
комісія з питань ЖКГ
Усаченко Ірина Ярославівна
комісія з питань охорони здоров’я
Городоцький район
Городоцька міська рада
Глух Іван Іванович
комісія з питань економічної політики, бюджету, комунального майна та підприємництва
Зубрицький Руслан Ігорович
комісія з питань промисловості, інвестицій, побуту і торгівлі
Пернальський Володимир Степанович
комісія з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури
Городоцька районна рада
Гой Ростислав Богданович
комісія з питань використання комунальної та спільної власності
Дацко Галина Степанівна
комісія з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем
Лебединський Мирослав Степанович
комісія з питань планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно- територіального устрою
Матківський Анатолій Вікторович
комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту, голова
Павлик Антон Антонович
комісія з питань економіки і бюджету
Струк Назар Романович
комісія з питань АПК, розвитку села та регулювання земельних відносин
Шишко Григорій Степанович
комісія з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та ЗМІ
Дрогобицький район
Дрогобицька міська рада
Бернадович Володимир Анатолійович
Карлова Лариса Володимирівна
Мельник Орест Стефанович
Николаїшин Богдан Никифорович
Росоха Ростислав Васильович
Росоха Юрій Васильович
Шевканеч Андрій Іванович
Яцків Юрій Орестович
Дрогобицька районна рада
Карпин Любомир Михайлович
комісія з питань підприємництва, туризму та рекреації
Костецький Степан Степанович
комісія з питань освіти та науки
Кухар Володимир Іванович
комісія з питань земельних відносин, голова
Малинівський Андрій Іванович
комісія з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку
Матковский Іван Йосипович
комісія з питань архітектури і будівництва
Николаїшин Марія Іванівна
комісія з питань духовності і культури
Оленич Сергій Романович
комісія з питань освіти і науки
Партика Василь Іваноаич
комісія з питань земельних відносин
Сікора Любомир Миколайович
комісія з питань духовності і культури, голова
Якимів Володимир Михайлович
комісія з питань промисловості, транспорту і енергозбереження
Жовківський район
Рава-Руська міська рада
Бойко Віра Василівна
комісія з питань культури,освіти ,спорту та охорони здоров’я, духовності
Шабат Орест Богданович
комісія з питань житлово-комунального господарства та благоустрою навколишнього середовища
Дублянська міська рада
Верзун Андрій Андрійович
комісія з питань бюджету, фінансів, цін
Колодій Павло Петрович
комісія з питань законності захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики
Рогуля Василь Михайлович
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Шмиг Роман Андрійович
комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю
Жовківська міська рада
Гумен Тарас Васильович
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Мотика Назар Володимирович
комісія з питань будівництва, ЖКГ та управління комунальною власністю
Пилипець Юрій Васильович
комісія з питань бюджету,фінансів і цін,планування та соціально-економічного розвиткуміста
Підсосний Андрій Васильович
Ревага Андрій Ярославович
комісія з питань підприємництва, торгівлі, транспорту і зв"язку , охорони здоров"я та соціального захисту громадян
Розгон Павло Миколайович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, депутатської етики та забезпечення законності, правопорядку , охорони прав, свобод і законних інтересів громадян
Умрихін Андрій Борисович
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Яремко Наталія Франківна
комісія з питань культури і охорони історико-культурної спадщини та з питань науки, освіти, молоді і спорту та з питань міжнародної співпраці,зовнішньоекономічної діяльності та туризму
Жовківська районна рада
Бойко Віктор Васильович
комісія з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, захисту прав споживачів
Брезіцький Роман Романович
комісія з питань  культури, духовного відродження та туризму
Гапа Оксана Ярославівна
комісія з питань  земельних відносин, комунального майна  та містобудування
Голінка Остап Орестович
комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою
Давидюк Віктор Леонідович
комісія з питань промисловості, торгівлі, підприємництва
Климчук Ігор Зеновійович
комісія з питань молоді та спорту
Конопка Ярослав Ярославович
комісія з питань бюджету і фінансів
Михалевич Степан Євгенович
комісія з питань транспорту, енергетики, зв’язку
Пехник Юрій Михайлович
комісія з питань екології, раціонального використання  природних ресурсів та рекреації
Скоропад Богдан Володимирович
комісія з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій
Фамуляк Юрій Євгенович
комісія з питань освіти, науки
Цюпка Ірина Степанівна
комісія з питань  культури, духовного відродження та туризму
Швай Тадей Іванович
Жидачівський район
Жидачівська міська рада
Гавдик Надія Іванівна
комісія з гуманітарну питань та у справах сім'ї і молоді
Гаврильчук Роман Григорович
комісія з питань розвитку ЖКГ та комунальної власності.
Полівчак Оксана Антонівна
комісія з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення
Жидачівська районна рада
Ілюк Ярослава Мирославівна
Калинець Наталія Ігорівна
Ревер Василь Дмитрович
Сагайдак Йосиф Миколайович
Тужанська Світлана Володимирівна
Ходорівська міська рада
Коцовськиий Андрій Олегович
комісія з гуманітарних питань та охорони праці
Кутний Мирон Миколайович
комісія з питань промисловості та будівництва.
Лагошняк Володимир Ярославович
комісія з питань ЖКГ та комунальної власності
Медвідь Наталія Степанівна
комісія з питань регулювання земельних відносин і екології
Німко Богдан Миколайович
комісія з питань регулювання земельних відносин і екології
Золочівський район
Золочівська міська рада
Борисенко Віра Миколаївна
комісія з питань бюджету
Бохна Людмила Мар`янівна
комісія зпитань освіти і культури
Золочівська районна рада
Грицина Галина Петрівна
комісія зпитань освіти та культури
Кравчук Володимир Григорович
регламентна комісія
Метелюк Олег Пилипович
комісія зпитань охорони здоров’я
Ярош Тамара Євгенівна
комісія з питань бюджету
Кам'янка-Бузький район
Кам'янка-Бузька міська рада
Бацак Іван Миколайович
комісія з питань ЖКГ
Бусель Володимир Михайлович
Шпирка Дарія Володимирівна
комісія з земельних питань
Юськів Євгенія Федорівна
комісія з питань бюджету
Кам'янка-Бузька районна рада
Гунька Василь Богданович
комісія з питань ЖКГ
Келеберда Тарас Володимирович
Полєвцов Ігор Романович
мандатна комісія, комісія з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку
Скіпчак Зоряна Степанівна
комісія з питань бюджету
Федькович Ганна Романівна
комісія з питань освіти
Миколаївський район
Миколаївська районна рада
Гузар П.О.
комісія з питань охорони здоров'я
Домашич В.В
комісія з питань охорони здоров'я
Мартинюк І.М.
комісія з питань культури
Салабай В. І.
комісія з питань культури
Ясеницький О.С.
Миколаївська міська рада
Хомин Т.
Янкевич В.І.
комісія з питань енергозбереження
Ясеницький О.О.
комісія з земельних питань
м. Моршин
Моршинська міська рада
Галас Михайло Михайлович
комісія з питань економіки, фінансів, бюджету та розвитку підприємництва
Дембовський Сергій Валерійович
комісія з питань законності, правопорядку, етики депутатів та регламенту
Косінський Роман Михайлович
комісія з соціально-гуманітарних питань та у справах сім'ї, молоді, спорту та туризму
Косінський Тарас Михайлович
комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та екології
Стефанків Микола Михайлович
комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Харко Андрій Юрійович
комісія з питань економіки, фінансів, бюджету та розвитку підприємництва
Мостиський район
Мостиська районна рада
Мартин Марія Іванівна
комісія з питань освіти
Менчак Володимир Степанович
комісія з питань бюджету
Охендушкевич Микола Марянович
комісія з питань молоді та спорту
Синякевич Орест Романович
комісія з навколишнього середовища
Цекіт Михайло Ярославович
комісія з міжнародної співпраці
Мостиська міська рада
Марко Сергій Іванович
комісія з питань правопорядку
Шурпета Ярослав Володимирович
комісія з питань будівництва, транспорту та звязку
Судововишнянська міська рада
Антонюк Сергій Олександрович
комісія з питань молоді та спорту
Іваньо Володимир Михайлович
комісія з питань молоді та спорту
Приймак Галина Романівна
комісія з питань депутатської етики
м. Новий Розділ
Новороздільська міська рада
Кравець Ірина Дмитрівна
комісія з земельных питань
Михайлюк Василь Дмитрович
комісія з питань підприємництва
Поглод Микола Богданович
комісія з питань бюджету
Семерак Олександр Степанович
Семерак Степан Васильович
комісія з питань комунального майна
Степанов Микола Миколайович
комісія з питань підприємництва
Чернюх Євгенія Ярославівна
комісія з питань освіти
Шайнога Олег Ігорович
Яворівський район
Новояворівськ міська рада
Балушка Ірина Миколаївна
комісія з питань депутатської діяльності заст.гол.
Вахула Василь Васильович
Величко Дмитро Іович
комісія з питань національно-культурного відродження голова
Джулай Галина Романівна
Костюк Олександр Вікторович
Магера Інна Петрівна
Майгер Юрій Юрійович
Павлійчук Сергій Петрович
Пекар Володимир Васильович
комісія з питань економіки планування бюджету і фінансів
Пелиньо Олесь Іванович
Стень Ірина Василівна
комісія з питань національного-культурного відродження секретар
Харамбура Святослав Олегович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Цюваник Андрій Богданович
комісія з питань використання земель
Цюваник Богдан Ігорович
Шавало Степан Ярославович
Яворівська міська рада
Лопачак Ірина Зениславівна
комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Федорець Юрій Степанович
комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Яворівська районна рада
Андрейко Віталій Васильович
комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Вань Богдан Ярославович
Вань Ганна Никанорівна
комісія з питань освіти та молоді
Дида Євген Михайлович
комісія з питань промисловості та підприємництва
Дяків Сергій Іванович
комісія з питань управління майном районної ради
Козак Валентин Олексійович
Маркін Віктор Ілліч
комісія з питань прикордонного співробітництва
Мацелюх Володимир Ярославович
комісія з питань депутатської етики і регламенту
Раб Володимир Миколайович
Радюк Любомир Григорович
Рокошевський Тарас Степанович
Федик Василь Миколайович
Шипка Петро Іванович
Пустомитівський район
Пустомитівська міська рада
Боцвін Василь Степанович
комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту населення та роботи з молоддю
Дуць Оксана Петрівна
комісія з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва
Каширін Олександр Вікторович
комісія з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва
Янків Любомир Богданович
комісія з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва
Пустомитівська районна рада
Бачинський Володимир Михайлович
комісія з питань промисловості, паливо-енергетичного комплексу, транспорту та зв'язку
Галич Іван Борисович
комісія з питань комунального майна, приватизації та регуляторної політики
Дуць Віталій Йосипович
комісія з питань соціально-економічного розвитку малого, середнього бізнесу та торгівлі
Мадай Ігор Богданович
Мерцало Андрій Ярославович
комісія з питань соціально-економічного розвитку малого, середнього бізнесу та торгівлі
Нагірний Роман Михайлович
комісія з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Содома Володимир Володимирович
комісія з питань розвитку села та АПК
Чумак Степан Миколайович
комісія з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій
Радехівський район
Радехівська міська рада
Ковалик Роман Ярославович
Садовська Тетяна Романівна
Радехівська районна рада
Карплюк Юрій Андрійович
Лисик Василь Володимирович
Лотоцький Богдан Полікарпович
Михалюк Григорій Романович
Фурманець Наталія Михайлівна
Шостак Надія Євгенівна
Шпег Володимир Іванович
Самбірський район
Самбірська міська рада
Брийовський Микола Йосипович
Дацюк Володимир Віталійович
Козловський Мирон Михайлович
Литвин Микола Петрович
Тимців Іван Михайлович
Швець Олександр Федорович
Самбірська районна рада
Бобик Андрій Миколайович
комісія з питань природокористування, надрокористування та охорони довкілля
Вишатицький Іван Степанович
комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку
Керетів Володимир Михайлович
комісія з питань інвестицій, промисловості, будівництва та паливно-енергетичного комплексу
Паславський Роман Іванович
комісія з питань земельної політики
Тимців Михайло Михайлович
комісія з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності
Трач Валерій Казимирович
комісія з питань підприємництва, торгівлі, регуляторної політики та захисту прав споживачів
Харо Іван Іванович
комісія з питань розвитку села, агротуристики та агропромислового комплексу
м. Самбір
Самбірська міська рада
Каратник Микола Васильович
м. Червоноград
Соснівська міська рада
Бекерський Віталій Михайлович
комісія з питань ЖКГ
Гаджера Михайло Миколайович
комісія з земельних питань
Заблоцький Андрій Омелянович
комісія з питань бюджету
Курінна Наталія Миронівна
Рябчук Оксана Юріївна
комісія з питань освіти
Стецик Роман Миронович
комісія з питань освіти
Федонюк Сергій Миколайович
комісія з питань охорони здоров'я
Хайло Віктор Юрійович
комісія з питань торгівлі та правоохоронних відносин
Червоноградська міська рада
Бачинський Євген Володимирович
Білобран Назарій Орестович
Гоц Павло Васильович
Микульчин Олександр Олександрович
Мука Леся Іванівна
Пащук Артем Ігорович
Риндик Ігор Богданович
Сіледчик Василь Васильович
Суханов Олександр Олексійович
Старосамбірський район
Старосамбірська міська рада
Вишивана Ольга Миколаївна
Кеча Богдан Васильович
Старосамбірська районна рада
Вишиваний Володимир Андрійович
Жук Ігор Володимирович
Юрчик Петро Ярославович
м. Дрогобич
Стебницька міська рада
Василишин Ірина Ярославівна
Івасівка Юрій Орестович
Марчук Галина Григорівна
Олійник Денис Сергійович
Стрийський район
Стрийська міська рада
Вишинська Оксана Мирославівна
комісія з питань бюджету та економіки
Гула Ігор Йосипович
комісія з питань торгівлі, побуту та громадського харчування
Йосипчук Орест Васильович
комісія з питань освіти і культури
Канівець Наталія Олегівна
Климковський Ігор Богданович
комісія з питань землі та архітектури
Матвійців Галина Остапівна
комісія з питань бюджету та економіки
Стасенко Лідія Леонівна
комісія з питань освіти
Чубко Степан Іванович
комісія з питань приватизації та комунального майна
Стрийська районна рада
Бойків Богдана Миколаївна
комісія з питань соціального захисту населення
Вишинський Богдан Зиновійович
комісія з питань охорони здоров'я
Голенко Олександр Григорович
комісія з питань охорони здоров'я
Гула Ростислав Ігорович
комісія з питань економіки бюджету і фінансів
Дмитрук Михайло Юрійович
комісія з питань сільського господарства
Мазуркевич Леся Іванівна
комісія з питань торгівлі розвитку підприємництва та впровадження новітніх енергозберігаючих іноваційних технологій і побуту
Марочканич Михайло Олексійович
комісія з питань законності, правопорядку та депутатської етики
Микитка Оксана Василівна
комісія з питань економіки бюджету і фінансів
Сорока Петро Миколайович
комісія з питань земельних відносин і екології
Торкало Анна Миколаївна
голова секретаріату Стрийської районної ради
Чаплинець Василь Васильович
комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв'язку і доріг
м. Трускавець
Трускавецька міська рада
Бодак Валентина Анатоліївна
Мицик Сергій Орестович
Мойсеєв Сергій Вікторович
Стасишин Богдан Олексійович
Турківський район
Турківська міська рада
Бегей Михайло Іванович
комісія з питань комунальної власності
Голко Лілія Йосипівна
комісія з питань депутатської етики та законності
Хомик Ігор Антонович
комісія з питань використання земельних ресурсів
Турківська районна рада
Андрущакевич Віра Михайлівна
комісія з питань духовного відродження та гуманітарних питань /освіта/
Барабаш Василь Михайлович
комісія з питань інвестиційної політики, економіки розвитку громад /ЕРГ/та підприєм-ництва; фонду районного комунального майна
Комарницький Богдан Андрійович
комісія з питань інвестиційної політики, економіки розвитку громад /ЕРГ/ та підприєм-ництва; фонду районного комунального майна
Маркін Ігор Ілліч
комісія з питань духовного відродження та гуманітарних питань /охорона здоров'я/
Юричко Ярослав Володимирович
комісія з питань духовного відрядження та гуманітарних питань