06.06.2011 I 17:05 I Київська область Друк e-mail

За підтримки "Фронту Змін" Київщини у Ржищеві відбувся обласний турнір з шахів

За підтримки

5 червня у місті Ржищів, за підтрикми Київської обласної організації "Фронт Змін", відбувся обласний шаховий турнір, присвячений пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

У шаховому турнірі, організованому за сприяння Київської обласної організації ПП "Фронт Змін", взяли участь шахісти з різних куточків Київщини.

38 спортсменів представляли Таращанський, Баришівський, Миронівський, Кагарлицький, К.-Святошинський, Рокитнянський райони, м. Ржищів, м.Українку, м. Рокитне, а також Лисенський район та Катеринопільський район Черкаської області.

Гостем турніру став депутат Київської обласної ради від ПП "Фронт Змін", член постійної комісії Київської обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Хвича Мепарішвілі.

Звертаючись до присутніх, депутат виразив захоплення організацією та рівнем гри учасників та запевнив, що депутатський корпус Київського обласного "Фронту Змін" і надалі підтримуватиме як спортивні ініціативи, так і важливі соціально-економічні програми.

За регламентом, до участі в турнірі допускались усі бажаючі. Змагання проводилися за швейцарською системою (11 турів по 15 хвилин).

В підсумку переможцем турніру став 25-річний Олег Баляс із Кагарлика. Друге місце виборов рокитнянський спортсмен Анатолій Демчишин. Третім завершив змагання Віктор Хоменко з Баришівки.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.