Депутати місцевих рад

Кіровоградська обласна рада
Табалов Андрій Олександрович
комісія з питань бюджету, фінансової діяльності та соціально-економічного розвитку
Згривець Федір Іванович
комісія з питань соціального розвитку села, аграрної політики, харчової та переробної промисловості, раціонального використання земель
Яриніч Костянтин Володимирович
комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Мягкий Андрій Вікторович
комісія екологічної політики та раціонального природокористування
Біджаков Анатолій Георгійович
комісія з питань споживчого ринку, захисту прав споживачів, підприємництва, регуляторної політики
Малик Ірина Миколаївна
комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту у справах сім’ї, молодіжної політики
Кіровоградська міська рада
Горбунов Олександр Володимирович
комісія з питань управління комунальною власністю та приватизації
Табалов Сергій Миколайович
комісія з питань архітеркури, будівництва, регулювання земельних відносит та реклами
Воленшчак Надія Антонівна
комісія з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку
Гребенчук Юрій Федорович
комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку, охорони навколишнього природного середовища
Олійник Олексій Олексійович
комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування,захисту прав споживання та цін
Гамальчук Микола Павлович
комісія з питань охорони здоровя та соціального захисту населення
Ксеніч Віктор Миколайович
комісія з питань житлово-комунаотльного господарства та енергозбереження
Районні у місті ради
Кіровська районна
Вахнік Ігор Іванович
комісія з питань соціального захисту населення
Зворигін Володимир Володимирович
комісія з питань законності та охорони громадського порядку
Сліпченко Андрій Костянтинович
постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій
Тарасенко Сергій Терентійович
комісія з питань житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій
Ленінська районна
Андреєв Сергій Вікторович
комісія з питань забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтресів громадян
Лисенко Вікторія Володимирівна
комісія з питань житлово-комунального господарства та екології
Шамардіна Катерина Олексіївна
комісія з питань планування, бюджету та фінансів
Гайворонський район
Гайворонська районна рада
Делінгевич Андрій Володимирович
комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів
Володарський Генадій Юрійович
комісія з питань транспорту, будівництва та ЖКГ
Гайворонська міська рада
Кушнір Анатолій Анатолійович
комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів
Малькевич Олег Вікторович
комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів
Голованівський район
Голованівська районна рада
Крижановський Михайло Петрович
комісія з питань молоді та спорту
Ципко Владислав Андрійович
бюджетна комісія
Долинський район
Долинська міська рада
Бойков Сергій Васильович
комісія з питань земельних реформ
Афанасьєва Людмила Миколаївна
комісія з питань деп. етики, законності, регламенту ради
Долинська районна рада
Біла Юлія Миколаївна
комісія з питань регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування
Улесько Валентина Петрівна
комісія з питань бюджету, фінансів та інвестицій
Знам'янський район
Знам'янська міська рада
Цирюльников Юрій Митрофанович
комісія з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики
Кіровоградський район
Кіровоградська районна рада
Гуйван Олександр Іванович
комісія з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку
Масанська Наталія Іванівна
комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Гречана Тетяна Павлівна
комісія екологічної політики та раціонального природокористування
Потєєва Вікторія Валеріївна
комісія з питань споживчого ринку, захисту прав споживачів, підприємництва, регуляторної політики
Шаповалов Олександр Григорович
комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту у справах сім’ї, молодіжної політики
Мазур Вячеслав Іванович
комісія з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку
Вітюк Наталія Миколаївна
комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту
Авраменко Михайло Дмитрович
комісія з питань законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою
Компаніївський район
Компаніївська районна рада
Спіктаренко Вадим Володимировмч
комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та житлово комунального господарства
Гаморя Віктор Леонтійович
комісія з питань медицини та соціального захисту населення
Слободянюк Віктор Петрович
комісія з питань регламенту
Маловисківський район
Маловисківська районна рада
Сорока Володимир Павлович
комісія з питань бюджету, фінансів та інвестицій
Шевченко Василь Іванович
комісія з питань освіти, науки, культури
Дануца Тетяна Семенівна
комісія з питань бюджету, фінансів та інвестицій
Пєєва Катерина Михайлівна
комісія з питань освіти, науки, культури
Сорока Павло Володимирович
комісія з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі
Зматченко Микола Іванович
комісія з питань ЖКГ та благоустрою міста
Рула Сергій Анатолійович
комісія з питань землі
Хмелівська сільська рада
Гревцев Володимир Олександрович
Кондєєв Сергій Анатолійович
Курилюк Анатолій Петрович
Новоархангельський район
Новоархангельська районна рада
Грох Анатолій Миколайович
Сова Олег Миколайович
комісія з земельних питань та агропромислового розвитку
Осадчук Олександр Оксентович
комісія з земельних питань та агропромислового розвитку
Кирстя Володимир Миколайович
комісія з питань екології та охорони навколишнього
Даценко Валентина Василівна
комісія з підприємницької діяльності
Новоархангельська селищна рада
Завалко Віктор Петрович
мандатна комісія
Шамановський Юрій Павлович
комісія з земельних питань та агропромислового розвитку
Гриценко Роман Миколайович
комісія з питань соціального розвитку
Готовкін Олександр Анатолійович
комісія з питань соціального розвитку
Новомиргородський район
Новомиргородська районна рада
Стоянов Юрій Леонідович
комісія з питань освіти, культури роботи ЗМІ, молодіжної політики та спорту
Тоток Олександр Іванович
комісія з питань екології, природних ресурсів, благоустрою та ЖКГ
Дяківнич Онуфрій Васильович
комісія з питань депутатської етики, регламенту, самоврядування та районної ради
Данільченко Володимир Олексійович
комісія з питань законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян
Тітаренко Володимир Олександрович
комісія з питань промисловості, будівництва,енергетики, транспорту та зв’язку
Новомиргородська міська рада
Вакуленко Володимир Петрович
комісія з питань довкілля
Францишко Андрій Анатолійович
бюджетна комісія
Бестаченко Вадим Володимирович
комісія житлово-комунального господарства та промисловості
Паньков Сергій Леонідович
комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності
Ткач Олександр Васильович
комісія з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі
Кіторага Ольга Іванівна
комісія житлово-комунального господарства та промисловості
Олександрівський район
Олександрівська районна рада
Лаврусь Андрій Миколайович
комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою
Брайко Сергій Вікторович
комісія з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємництва
Олександрійський район
Олександрійська районна рада
Ус Ігор Станіславович
комісія районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою
Онуфріївський район
Онуфріївська районна рада
Самойленко Володимир Олександрович
комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї
Ілло Анна Олександрівна
комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно – територіального устрою
Онуфріївська селищна рада
Воронін Віктор Миколайович
комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності рухів, обєднання громадян та адміністративно територіального устрою
Супрун Леонід Вікторович
комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин
Петрівський район
Червонокостянтинівська сільська рада
Божовська Валентина Петрівна
Петрівська селищна рада
Суботня Світлана Вікторівна
комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я соціального захисту населення, молоді, жінок, сімї і дітей
Петрівська районна рада
Субботній Вадим Євгенійович
планово-бюджетна комісія
Писаренко Віталій Леонідович
комісія з питань регіонального розвитку і ЖКГ
Світловодський район
Світловодська районна рада
Кузьменко Ігор Григорович
комісія з питань транспорту і зв’язку
Кодаченко Григорій Васильович
планово-бюджетна комісія