Депутати місцевих рад

Херсонська обласна рада
Романов Роман Анатолійович
комісія з питань промисловості, будівництва та житлово-комунального господарства
Сидорець Юрій Іванович
комісія з питань бюджету та фінансів
Ляшенко Володимир Вікторович
комісія з питань АПК, земельних відносин та екології
Херсонська міська рада
Урсуленко Олексій Анатолійович
комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку
Тедіашвілі Рустам Ростеванович
комісія з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин
Іванушкін Віктор В`ячеславович
комісія з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, транспорту та сфери послуг
Тіщенко Олександр Павлович
комісія з питань транспорту, зв’язку, екології, землекористування та комунального господарства
Бузак Тарас Олександрович
постійна комісія з питань індивідуального будівництва
Черненко Микола Леонідович
постійна комісія з питань індивідуального будівництва
Районні у місті ради
Комсомольська районна
Комаренко Сергій Володимирович
мандатна комісія, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини
Бузак Оксана Іванівна
комісія з питань освіти, культури, туризму, спорту та у справах молоді
Дніпровська районна
Вінник Руслан Олегович
комісія з гуманітарних питань
Коваленко Анатолій Вікторович
комісія з питань житлово-комунального господарства
Бериславський район
Бериславська міська рада
Зарішнюк Владислав Степанович
комісія з питань транспорту, зв’язку, екології, землекористування та комунального господарства
Дробиш Андрій Миколайович
комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту,охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення
Бериславська районна рада
Дробиш Ірина Анатоліївна
комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту,охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення
Дядюн Олег Валерійович
комісія з питань планування бюджету,фінансового управління об'єктами комунальної власності та приватизації
Салаш Анатолій Андрійович
комісія з питань планування бюджету,фінансового управління об'єктами комунальної власності та приватизації
Крамська Наталія Лук’янівна
комісія з промисловості, транспорту, будівництва, ЖКГ та розвитку підприємництва
Спіжов Віктор Федорович
мандатна комісія, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності й правопорядку.
Білозерський район
Білозерська районна рада
Мішин Олександр Миколайович
комісія з питань планування бюджету, фінансів, ринкових реформ та підприємництва
Науменко Аліна Андріївна
комісія з питань охорони здоров'я, материнтсва, дитинства та соціального захисту населення
Сікоза Валентин Анатолійович
комісія з питань АПК, ЖКХ, управління комунальної власності
Голопристанський район
Голопристанська районна рада
Монюк Степан Ярославович
комісія з питань АПК, земельних відносин та екології
Конотоп Віктор Миколайович
комісія з питань АПК, земельних відносин та екології
Каланчацький район
Каланчацька районна рада
Гаран Олег Леонідович
мандатна комісія, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку
Нововоронцовський район
Нововоронцовська районна рада
Литовченко Станіслав Володимирович
планово-бюджетна комісія
Фоменко Тетяна Михайлівна
комісія з гуманітарних і соціальних питань
Цюрупинський район
Цюрупинська міська рада
Бєтєв Вячеслав Веніамінович
комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, роботи комунальних підприємств
Гараненко Володимир Іванович
комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, роботи комунальних підприємств
м. Нова Каховка
Новокаховська міська рада
Миронець Віталій Васильович
комісія по розвитку комунальної інфраструктури та містобудування