Депутати місцевих рад

Харківська обласна рада
Ісіченко Андрій В'ячеславович
Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів і зв'язку
Давтян Олександр Саркисович
Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації
Глушко Вадим Олександрович
Комісія з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства та соціального захисту населення
Харківська міська рада
Сидоренко Володимир Олександрович
Комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян
Давтян Каріна Олександрівна
Комісія з гуманітарних питань(освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт)
Валківський район
Валківська міська рада
Яременко Микола Михайлович
Комісія по земельним відносинам
Зачепа Руслан Володимирович
Бюджетна комісія
Трусова Наталія Петрівна
Комісія з питань сім'ї, молоді і спорту
Костівська сільська рада
Цибулько Марина Василівна
Валківська районна рада
Ляшик Юрій Миколайович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району
Вовчанський район
Вовчанська міська рада
Самойленко Віктор Миколайович
Дергачівський район
Дергачівська міська рада
Ткаченко Олександр Володимирович
Комісія з питань підприємництва та транспорту
Зміївський район
Зміївська міська рада
Міняйло Олександр Васильович
Комісія з гуманітарних питань
Титаренко Артем Олександрович
Комісія з гуманітарних питань
Зміївська районна рада
Гірман Олег Сергійович
Комісія з питань промисловості, будівництва
Великобурлуцький район
Катеринівська сільська рада
Полішко Наталія Анатоліївна
Лозівський район
Краснопавлівська селищна рада
Давискиба Людмила Василівна
Плисівська сільська рада
Герасименко Тетяна Василівна
м. Куп'янськ
Куп'янська міська рада
Афанасьєв Андрій Сергійович
Комісія з питань земельних ресурсів та комунальної власності.
Мартишко Галина Миколаївна
Комісія з питань земельних ресурсів та комунальної власності.
Куп'янський район
Куп'янська районна рада
Вишневський Анатолій Іванович
Комісія з гуманітарних питань
м. Люботин
Люботинська міська рада
Крапівка Андрій Миколайович
Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,комунальної власності, зовнішньо економічної діяльності.
Ішанов Рустам Паттойович
Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту
Харківський район
Мереф'янська міська рада
Ліверець Ігор Юрійович
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності
Колодяжний Ігор Олександрович
Постійна комісія з питань забезпечення законності, прав людини та регуляторної політики
Південна міська рада
Білаш Олена Анатоліївна
Постійна комісія з питань спільної власності територіальної громади
Харківська районна рада
Глушко Максим Олександрович
Постійна комісія з питань спільної власності територіальної громади, містобудівництва, ЖКГ та ПЕК
Глушко Ірина Григорівна
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва, та малого бізнесу
Кривенко Ігор Анатолійович
Постійна комісія з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
Ільчаков Олександр Владиславович
Нововодолазький район
Нововодолазька районна рада
Коломенський Генадій Владиславович
Комісія з питань комунальної власності
Шевченківський район
Шевченківська районна рада
Коробов Микола Олексійович
Комісія з ЖКГ та ПЕК
Бобрус Сергій Іванович
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку
Захарченко Світлана Іванівна
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу
Мітраков Сергій Володимирович
Постійна комісія з питань законності, правопорядку депутатської діяльності
Коптєв Сергій Веніамінович
Постійна комісія з питань гуманітарної політики, соціального захисту населення