Депутати місцевих рад

Дніпропетровська обласна рада
Дзензерський Віктор Олександрович
комісія з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування, заступник
Романов Владислав Євгенійович
комісія з питань науки, освіти, сім’ї та молоді
Жаботинський Андрій Вікторович
комісія з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації, голова
Рубан Інна Іванівна
комісія з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету і фінансів
Майстренко Олександр Володимирович
комісія з питань культури, духовності та спорту
Пригунов Гліб Олександрович
комісія з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства
Плеханов Дмитро Олександрович
Дніпропетровська міська рада
Павелко Андрій Васильович
комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту
Примаков Каміль Юрійович
комісія з питань транспорту, дорожнього господарства та зв’язку
Млинарич Олег Борисович
комісія з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу
Кузьменко Лілія Миколаївна
комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів
Строменко Вадим Валерійович
комісія з питань питань комунальної власності
Шикуленко Олександр Віталійович
комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю
Зельдіс Владислав Євгенович
комісія з питань промислового розвитку та інвестиційної політики
Грищев Дмитро Федорович
комісія з питань розвитку торгівлі та підприємництва
Верхньодніпровський район
Верхньодніпровська районна рада
Чернік Анатолій Аркадійович
комісія з питань законності, правопорядку та охорони навколишнього середовища
Верхньодніпровська міська рада
Забіяка Олексій Віталійович
комісія з питань використання земельних ресурсів
м. Вільногірськ
Вільногірська міська рада
Федоранич Артем Вікторович
комісія з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування, регламенту, законності, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, зв'язків із громадкістю та засобами інформації, регуляторної політики
Калюга Олександр Володимирович
комісія з питань міського господарства, промисловості, енергетики, транспорту і звязку
Прокопенко Олександр Іванович
комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету та фінансів
Глезер Ігор Мусійович
комісіяз питань розвитку підприємництва, побутового та торгівельного обслуговування населення
м. Дніпродзержинськ
Дніпродзержинська міська рада
Колесник Юрій Павлович
комісія з питань містобудування та архітектури
Морохов Гліб Олегович
комісія з питань екології
Шкуренко Наталія Юріївна
комісія з питань зв'язків з політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації та розвитку місцевого самоврядування
Луцишин Геннадій Олексійович
комісія з питань соціально - економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та банківської діяльності
Китаєв Євген Анатолійович
комісія з питань транспорту та зв'язку
Баглійська районна рада
Малкін Євген Олександрович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Саєнко Світлана Володимирівна
комісія з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку
Ткаченко Єлизавета Володимирівна
комісія з питань охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та попередження надзвичайних ситуацій
Дніпровська районна рада
Черненко Ольга Валентинівна
комісія з питань екологічної політики та попередження надзвичайних ситуацій
Шаповалов Дмитро Анатолійович
комісія з питань бюджету та фінансів
Круголь Володимир Олександрович
комісія з питань захисту дитини, реалізації молодіжної та сімейної політики, культури і спорту
Луцишин Олексій Іванович
комісія з питань житлово-комунального господарства та благоустрою території
Лубянова Олена Володимирівна
комісія з питань соціально-економічного розвитку території
Заводська районна рада
Покора Олександр Сергійович
комісія з питань захисту прав дітей, реалізації молодіжної політики, культури та спорту
Боркута Олександр Олександрович
комісія з питань житлово - комунального господарства та забезпечення діяльності органів самоорганізації населення
Кущ Ольга Миколаївна
комісія з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики
Фарафонов Євген Євгенович
комісія з питань соціального захисту населення та праці
Дніпропетровський район
Дніпропетровська районна рада
Жеганський Віталій Володимирович
комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, заступник
Іванцов Сергій Вікторович
комісія з питань комунальної власності, ЖКГ, звязку, транспорту, будівництва та благоустрою
Підгородненська міська рада
Вусик Іван Степанович
комісія з питань закконності, правопорядку
Старишко Григорій Григорович
комісія з питань будівництва та благоустрою
Деменко Ольга Володимирівна
комісія з питань планування бюджету та фінансів
м. Жовті Води
Жовтоводська міська рада
Ворон Валерій Валентинович
постійна комісія з питань екології, охорони навколищнього середовища та санітарного стану міста
Тарасенко Василь Веніамінович
постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів
Криничанський район
Криничанська районна рада
Міщенко Дмитро Володимирович
постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту
Кобилько Микола Іванович
постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку району та бюджету
Ружанський Борис Володимирович
постійна комісія з питань агропромислового комплексу, землекористування та охорони навколишнього середовища
м. Синельникове
Синельниківська міська рада
Вишневецький Руслан Юрійович
комісія з питань з питань законності, депутатської діяльності
Царичанський район
Царичанська районна рада
Калініченко Володимир Олександрович
комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів
Коваленко Юрій Анатолійович
комісія з питань агропромислового комплексу, землекористування та соціального розвитку села
Марченко Григорій Іванович
комісія з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту, соціальної політики і праці
Мосійчук Юрій Андрійович
комісія з питань комунальної власності, ЖКГ, підприємництва, побутового, торгівельного обслуговування населення
Ткач Віктор Миколайович
комісія з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад та правоохоронної роботи
Царичанська селищна рада
Савінов Віктор Вікторович
мандатна комісія
Петриківський район
Петриківська районна рада
Четверик Сергій Михайлович
Кравець Євген Сергійович
м. Кривий Ріг
Дзержинська районна рада
Шаповалов Геннадій Анатолійович
Шевель Леонід Віталійович
Зав’ялов Володимир Ілліч
Довгинцівська районна рада
Мезенцева Людмила Анатоліївна
комісія з питань планування бюджету та економіки
Головань Олексій Сергійович
комісія з питань комунального господарства, екології, транспорту та зв`язку
Кісельова Каріна Юріївна
комісія з питань екології, охорони здоров`я та соціального захисту населення”
Інгулецька районна рада
Холкін Євген Вікторович
комісія з питань комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку
Яременко Олександр Васильович
комісія з питань планування, бюджету, економіки, розвитку споживчого ринку та підтримки підприємництва
Саксаганська районна рада
Паденко Оксана Вікторівна
комісія з питань культури та спорту
Мазін Михайло Леонідович
комісія з питань освіти та науки
Чурбанов Олександр Володимирович
комісія з питань підприємництва та економіки
Тернівська районна рада
Кочмала Владислав Вікторович
комісія з питань освіти, молоді, спорту та справ сім`ї
Шкляр Тарас Вікторович
комісія з питань освіти, молоді, спорту та справ сім`ї
Центрально-Міська районна рада
Згода Сергій Леонідович
комісія з питань соціально-економічного розвитку та житлово-комунального господарства
Юхименко Олександр Володимирович
комісія з питань  підприємництва
Лисиця Тимур Сергійович
комісія з питань освіти та захисту прав дітей
Жовтнева районна рада
Стельмах Олексій Вікторович
комісія з питань планування бюджету та економіки
Коршун Олексій Федорович
комісія з питань екології, охорони здоров`я та соціального захисту населення
Составов Олександр Євгенович
комісія з питань екології, охорони здоров`я та соціального захисту населення
Алексеєнко Олена Олександрівна
комісія з питань законність, правопорядок, депутатська діяльність та етика
Криворізька міська рада
Солоніченко Юрій Миколайович
комісія з питань транспорту та зв`язку
Столітній Сергій Васильович
комісія з питань планування бюджету та економіки
Семеренко Володимир Михайлович
комісія з питань регулювання земельних відносин, планування та забудови міста, міської комунальної власності
Олійник Віталій Миколайович
комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
Скрипчук Світлана Андріївна
комісія з питань екології, охорони здоров`я та соціального захисту населення
Апостолівський район
Ленінська сільська рада
Шкурапет Алла Леонідівна
Зеленодольська міська рада
Басій Михайло Феофанович
комісія з питань депутатської діяльності, етики та законності, забезпечення правопорядку та охорони прав людини, взаємодії з політичними партіями та громадськістю
Муха Іван Вікторович
комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Чайка Марія Станіславівна
комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою території міста
Апостолівська районна рада
Мудрий Олексій Олексійович
комісія з питань етики, регламенту і зв`язків з громадськістю
Мельниченко Евгеній Васильович
комісія з питань комунального господарства
Слободзян Володимир Ілліч
комісія з питань планування бюджету
Апостолівська міська рада
Мудрий Віктор Олексійович
комісія з питань етики, регламенту і зв`язків з громадськістю
Плевич Вікторія Юріївна
комісія з питань планування бюджету
м. Орджонікідзе
Орджонікідзевська міська рада
Поляков Сергій Олексійович
комісія з питань комунального господарства
Криворізький район
Криворізька районна рада
Васільєв Андрій Альбертович
комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
Широківський район
Широківська районна рада
Ситниченко Євген Володимирович
комісія з питань освіти, культури, сім’ї та молоді
Краснов Вадим Миколайович
комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
м. Новомосковськ
Новомосковська міська рада
Алєксєєва Олена Юріївна
Матвієнко Леонід Іванович
м. Павлоград
Павлоградська міська рада
Станько Едуард Михайлович
комісія з питань комунальної власності, торгівлі та побутового обслуговування населення
Рєзніков Олександр Борисович
комісія з питань промисловості, транспорту та зв'язку
Береснєва Оксана Олексіївна
комісія з питань ЖКГ, будівництва, архітектури та екології
Коваленко Артем Валерійович
комісія з питань соціально-культурного розвитку
м. Нікополь
Нікопольська міська рада
Кириченко Олег Володимирович
комісія з питань ЖКХ
Бредихіна Надія Олександрівна
комісія з питань охорона здоров'я
м. Марганець
Марганецька міська рада
Лук’яненко Микола Васильович
комісія з питань охорони здоровя та соціального захисту населення
Гросс Віктор Іванович
комісія з питань екології та регулювання земельних відносин
Захарчук Володимир Іванович
комісія з питань транспорту, житлово-комунального господарства та будівництва
м. Тернівка
Тернівська міська рада
Сучков Олександр Сергійович
комісія з питань житлово-комунального господарства