Депутати місцевих рад

Чернівецька обласна рада
Монзелевський Володимир Євгенович
Комісія з питань економіки, бюджету та інвестицій
Герасимов Сергій Леонідович
Комісія з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу
Ястремський Віорел Михайлович
Комісія з питань агропромислового розвитку
Придій Георгій Васильович
Комісія з правових питань, міжетнічних відносин, транскордонного співробітництва та антикорупційної діяльності
Бурдейний Юрій Іванович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Фищук Олександр Георгійович
Комісія з питань економіки, бюджету та інвестицій
Мисевич Василь Михайлович
Комісія з питань охорони здоров`я
Захарюк Віталій Іванович
Комісія з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики
Шемчук Василь Миколайович
Комісія з питань агропромислового розвитку
Кирилюк Марина Василівна
Комісія з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу
Бойко Євгенія Володимирівна
Комісія з питань праці та соціального захисту населення
Дімітрюк Василь Степанович
Комісія з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики
Коржан Володимир Миколайович
Комісія з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв`язку,житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій
Допіряк Петро Васильович
Комісія з питань агропромислового розвитку
Дарчук Володимир Володимирович
Комісія з питань охорони навколишнього природного серидовища, природокористування та земельних відносин
Малімонік Ярослав Васильович
Комісія з питань приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Курко Ярослав Степанович
Комісія з питань охорони навколишнього природного серидовища, природокористування та земельних відносин
Юлик Сергій Дмитрович
Комісія з питань приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Смолдирева Тетяна Петрівна
Комісія з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики
Кілару Олег Радувич
Комісія з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу
Салагор Микола Михайлович
Комісія з правових питань, міжетнічних відносин, транскордонного співробітництва та антикорупційної діяльності
Плаксій Манолій Васильович
Комісія з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв`язку,житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій
Бурбак Максим Юрійович
Комісія з питань агропромислового розвитку
Чернівецька міська рада
Стецевич Олег Іванович
Комісія з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики
Порчук Марія Дмитрівна
Комісія з питань економіки, підприємництва та туризму
Кавуля Андрій Васильович
Комісія з питань економіки, підприємництва та туризму
Колосюк Володимир Володимирович
Комісія з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики
Прозоровський Михайло Олександрович
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та бідівництва
Мельников Леонід Миколайович
Комісія з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики
Бурштейн Валерій Михайлович
Комісія з питань економіки, підприємництва та туризму
Заячук Мирослав Дмитрович
Комісія з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики
Симака Олег Миколайович
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Горда Віктор Євгенович
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Кузін Андрій Анатолійович
Комісія з питань охорони здоров`я, праці та соціального захисту населення
Дрінь Роман Ярославович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Кардащук Ігор Миколайович
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та бідівництва
Каспрук Олексій Павлович
Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища
Ватаманюк Юрій Петрович
Комісія з питань земельних відносин, архітектури та бідівництва
Районні у місті ради
Першотравнева районна рада
Божескуль Георгій Георгійович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля
Гуцул Мирослав Іванович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля
Євдощак Анатолій Іванович
Постійна комісія з питань роботи з молоддю, громадськими організаціями та о’єднаннями, заступник голови
Заволічна Тетяна Романівна
Постійна комісія з питань бюджету, економіки та фінансів
Кіщук Микола Петрович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Кокош Філіпп Ілліч
Постійна комісія з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення
Маковійчук Роман Володимирович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля
Обшанський Сергій Валерійович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Пишна Катерина Григорівна
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Пішко Володимир Миколайович
Постійна комісія з питань роботи з молоддю, громадськими організаціями та о’єднаннями
Повшик Андрій Богданович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Пучков Михайло Іванович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Співак Сергій Григорович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля:
Шевкеник Василь Васильович
Постійна комісія з питань бюджету, економіки та фінансів
Яцків Володимир Васильович
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та охорони громадського порядку
Ячнюк Юрій Борисович
Постійна комісія з питань роботи з молоддю, громадськими організаціями та о’єднаннями, секретар
Садгірська районна рада
Аткалюк Роман Васильович
Комісія з питань ЖКГ
Рошко Олександр Ярославович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Мінтянський Роман Іларіонович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Букорос Анатолій Іванович
Комісія з питань будівництва, транспорт у та зв`язку, голова комісії
Шастал Манолій Манолійович
Комісія з питань охорони довкілля та земельних відносин
Меленко Степан Ілліч
Комісія з питань законності,регламенту,депутатської діяльності та етики
Кавуля Ірина Сергіївна
Комісія з питань промисловості, розвитку підприємництва,побутового обслуговування населення, торгівлі та громадського харчування
Бамбуляк Віталій Валерійович
Комісія з питань праці та соціального захисту населення. Охорона здоров`я,освіти,культури,молоді і спорту
Попович Олег Миколайович
Комісія зпитань будівництва,транспорту та звязку
Чайковський Михайло Тадейович
Комісія з питань праці та соціального захисту населення. Охорона здоров`я,освіти,культури,молоді і спорту
Осачук Василь Іванович
Комісія з питань промисловості,розвитку підприємництва,побутового обслуговування населення,торгівлі та громадського харчування
Ковалець Юрій Миколайович
Комісія з питань ЖКГ
Шевченківська районна рада
Романчишин Андрій Анатолійович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, санітарного станута благоустрою, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Довбиш Олексій Миколайович
Постійна комісія з питань роботи з громадскістю, молоді та спорту
Кирилюк Сергій Михайлович
Постійна комісія з питань роботи з громадскістю, молоді та спорту
Николайчук Ольга Миколаївна
Постійна комісія з питань економіки, бюджету, фінансів
Беженар Валентин Васильович
Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності
Завалецький Володимир Олександрович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, санітарного станута благоустрою, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Бурбак Тетяна Володимирівна
Постійна комісія з питань підприємництва та малого бізнесу
Ткаченко Андрій Володимирович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, санітарного станута благоустрою, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Шведенко Денис Валерійович
Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності
Тарбінський Олександр Валентинович
Постійна комісія з питань підприємництва та малого бізнесу
Греков Сергій Анатолійович
Постійна комісія з питань освіта,науки,культури,духовного відродження
Мігайчук Віталій Михайлович
Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності
Шух Ігор Ярославович
Постійна комісія з питань роботи з громадскістю, молоді та спорту
Кондряк Юрій Власійович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, санітарного станута благоустрою, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Глушко Сергій Олексійович
Постійна комісія з питань праці та соціального захисту населення, охорони здоров"я материнства та дитирства
Хобзей роман Васильович
Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності
Прокопець Дмитро Євгенович
Постійна комісія з питань економіки, бюджет,фінансів
Костащук Іван Іванович
Постійна комісія з питань освіта,науки,культури,духовного відродження
Гавдуник Микола Дмитрович
Постійна комісія з питань роботи з громадскістю, молоді та спорту
Попадюк Андрій Миколайович
Постійна комісія з питань праці та соціального захисту населення, охорони здоров"я материнства та дитирства
Ткаченко Андрій Валерійович
постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, санітарного станута благоустрою, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Сторожинецький район
Снячівська сільська рада
Ващук Світлана Дмитрівна
Старожадівська сільська рада
Баран Дмитро Ілліч
Доскалюк Василь Олексійович
Комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин
Кравчук Наталія Семенівна
Комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Сторожинецька міська рада
Місюра Едуард Анатолійович
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, побутового обслуговування, торгівлі та житлово-комунального господарства
Панкратов Петро Васильович
Комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин
Чумак Володимир Володимирович
Комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Сторожинецька районна рада
Апостолюк Юрій Дмитрович
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, побутового обслуговування, торгівлі та житлово-комунального господарства
Патарак Іван Вікторович
Комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Пік Роман Мирославович
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, побутового обслуговування, торгівлі та житлово-комунального господарства
Попович Микола Григорович
Комісія з питань охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів
Бобівецька сільська рада
Демчук Віталій Іванович
Комісія з питань депутатської етики, правових питань, комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля
Івончак Михайло Дмитрович
Комісія з питань депутатської етики, правових питань, комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля
Козак Станіслав Михайлович
Комісія з питань депутатської етики, правових питань, комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля
Собко Юрій Васильович
Комісія з питань депутатської етики, правових питань, комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля
Їжівська сільська рада
Фрунза Релу Георгійович
Костинецька сільська рада
Іванович Володимир Веспазіанович
Комісія з питань економіки, бюджету і фінансів
Мангер Омелян Дионізійович
Комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин
Вижницький район
Вашківецька міська рада
Гарас Юрій Володимирович
Комісія з питань спорту, культури, освіти, спорту
Гавриш Іван Іванович
Комісія з питань спорту, культури, освіти, спорту
Пенюк Василь Михайлович
Комісія з питань законності та правопорядку
Вижницька міська рада
Бельмега Тетяна Тарасівна
Єрема Роман Іванович
Комісія з питань ЖКГ та приватизації
Лучик Василь Танасійович
Комісія з питань молоді спорту та туризму
Михальчук Василь Онуфрійович
Комісія з питань молоді спорту та туризму
Вижницька районна рада
Вовк Петро Іванович
Комісія з питань промисловості, транспорту та зв'язку, розвитку підприємництва, туризму
Гарас Віталій Володимирович
Комісія з питань освіти, охорони здоров'я, культури молоді та спорту
Лютик Василь Степанович
Комісія з питань агропромислового комплексу,земельних відносин, охорони навколишнього середовища та НС
Сенчук Руслан Іванович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Семенюк Валерій Юрійович
Комісія з питань бюджету, фінансів та соціально економічного розвитку
Стринада Микола Петрович
Комісія з питань промисловості, транспорту та зв'язку, розвитку підприємництва, туризму
Герцаївський район
Герцаївська районна рада
Каланча Василь Вікторович
Комісія з правових питань
Курікеру Анатолій Миколайович
Комісія з питань освіти, охорони здоров'я, культури
Ястремська Аліна Віорелівна
Комісія з питань земельних відносин, екології, розвитку підприємництва
Глибоцький район
Глибоцька районна рада
Біленку Костянтин Миколайович
Постійна комісія з гуманітарних питань, заступник голови комісії
Олар Іван Васильович
Постійна комісія з питань економіки, бюджету та фінансів
Колотило Сергій Ілліч
Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій
Заставнівський район
Заставнівська міська рада
Буйновська Світлана Ярославівна
Комісія з питань економіки бюджету і фінансів
Вікірюк Софія Іванівна
Козак Іван Романович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики і правових питань.
Радиш Василь Йосипович
Комісія з питань будівництва, промисловості, житлово- комунального господарства, зв’язку та приватизації
Радиш Орися Миколаївна
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики і правових питань.
Сивирин Мирослав Іванович
Комісія з питань економіки бюджету і фінансів
Спіжавко Іван Миколайович
Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля і торгівлі
Заставнівська районна рада
Яценюк Антон Степанович
Комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності та етики
Щербанюк Дмитро Іванович
Комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, природокористування, охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій
Мельничук Дмитро Іванович
Комісія з питань праці та соціального захисту населення
Лисий Василь Теофілович
Комісія з питань будівництва, енергетики, транспорту та зв’язку
Павчак Роман Володимирович
Комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, природокористування, охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій
Осовецький Олександр Францович
Комісія з питань будівництва, енергетики, транспорту та зв’язку
Вакалюк Алла Кузьмівна
Комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, природокористування, охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій
Гаврилюк Марина Василівна
Комісія з питань економіки, бюджету та інвестиційної діяльності
Бурдейний Іван Миколайович
Комісія з питань економіки, бюджету та інвестиційної діяльності
Дупешко Ярослав Іванович
Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, туризму та молодіжної політики
Новак Марія Дмитрівна
Комісія з питань економіки, бюджету та інвестиційної діяльності
Кельменецький район
Кельменецька районна рада
Білий Віктор Петрович
Комісія з гуманітарних питань
Бурлака Андрій Миколайович
Комісія з гуманітарних питань
Горобець Анатолій Іванович
Івануник Сергій Борисович
Комісія з правових питань
Катеринчук Валерій Павлович
Комісія з сільськогосподарських питань
Михайлина Сергій Венедиктович
Комісія з бюджетних питань
Сандуляк Василь Олександрович
Комісія з сільськогосподарських питань
Спасик Василь Михайлович
Комісія з правових питань
Тимінська Марія Степанівна
Комісія з бюджетних питань
Фтемова Людмила Василівна
Комісія з житлово-комунальних питань
Чорний Володимир Володимирович
Комісія з правових питань
Кіцманський район
Стрілецько-кутська сільська рада
Александрюк Віктор Миколайович
Брусницька сільська рада
Козьма Микола Іванович
Сопко Олекса Георгійович
Кіцманська міська рада
Страдецький Сергій Миколайович
Комісія з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку міста
Петречук Світлана Степанівна
Комісія з питань регламенту депутатської діяльності та етики
Марусяк Олександр Юрійович
Комісія по шляховому будівництву та благоустрою житлово-комунального господарства
Задубрівська Галина Іванівна
Комісія з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку міста
Озарчук Інна Василівна
Комісія по торгівлі та побутовому обслуговуванні транспорту
Фівчук Дмитро Іванович
Комісія з питань культури, освіти, у справах молоді та спорту
Жуківський Дмитро Іларійович
Комісія по законності та охороні громадського порядку, охороні здоров'я і зв'язку
Касперський Микола Миколайович
Комісія по законності та охороні громадського порядку, охороні здоров'я і зв'язку
Кіцманська районна рада
Яремій Ярослав Володимирович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району
Гунчак Марко Васильович
Пилипів Петро Петрович
Комісія з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів
Паскар Василь Михайлович
Комісія з питань освіти, культури, молоді, спорту
Олійник Олег Мирославович
Комісія з питань промисловості, транспорту та зв'язку, розвитку підприємництва, туризму
Адамюк Микола Васильович
Комісія з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів
Сандуляк Сергій Мирославович
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення
Столярчук Юрій Октавіанович
комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, звязку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування населення
Малятинська сільська рада
Мельничук Марія Миколаївна
Новоселицький район
Новоселицька районна рада
Криган Роман Володимирович
Постійна комісія з питань праці та соціального захисту населення
Агратіна Руслан Олексійович
Постійна комісія з питань регламенту депутатської діяльності та етики, контролю за виконанням рішень ради та зв'язку із засобами масової інформації
Бежан Андрій В'ячеславович
Постійна комісія з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій
Лук'ян Євген Ілліч
Постійна комісія з питань охорони здоров'я
Щербинецька сільська рада
Сімак Зінаїда Петрівна
Бабич Петро Федорович
Новоселицька міська рада
Лютик Людмила Павлівна
Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики міжнародних відносин та свободи совісті
Збиркот Леонід Олексійович
Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення та торгівлі
Рошка Вадим Валентинович
Постійна комісія з питань законності, прав людини та правопорядку
Бежан Дідіна Серафимовна
Постійна комісія з питань врегулювання земельних відносин
Криган Романа Ігорівна
Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, молоді та спорту
Батовський Руслан Володимирович
Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, зовнішніх зв'язків та підприємництва
Магальська сільська рада
Мартенюк Георгій Тодорович
Постійна комісія з питань законності, прав людини та правопорядку
Саїнчук Флорін Миколайович
Постійнакомісії з питань освіти, культури, духовного відродження, молоді та спорту
м. Новодністровськ
Новодністровська міська рада
Мандебура Олег Вікторович
Комісія економічного розвитку підприємства та торгівлі
Ваданюк Руслан Михайлович
Комісія з питань житлово-комунального господарства
Цимбалюк Наталя Олександрівна
Комісія з питань житлово-комунального господарства
Кімаковська Оксана Василівна
Ревізійна комісія
Істінюк Галина Петрівна
Бюджета комісія
Щевчик Роза Миколаївна
Комісія охорони здоровя,кльтури,спорту,соціального захисту населеня
Путильський район
Путильська районна рада
Терен Сергій Васильович
Бютжетна комісія
Якивюк Марія Василівна
Комісія з питань культури
Кефа Павло Ілліч
Комісія з питань екології
Сокирянський район
Сокирянська районна рада
Препелиця Петро Михайлович
Комісія з регламенту депутатської діяльності, етики забезпечення законності та контролю за виконанням рішень ради
Кіструга Олександр Миколайович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку
Швець Борис Володимирович
Комісія з питань бюджету та фінансів
Іванічек Світлана Василівна
Комісія з питань освіти й охорони здоров'я
Сокирянська міська рада
Олійник Віктор Васильович
Комісія з питань соціально-економічного розвитку
Савчук Віктор Іванович
Комісія з питань культури і спорту
Хотинський район
Хотинська міська рада
Андрійчук Сергій Васильович
Комісія з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень
Бистрицький Володимир Ярославович
Комісія з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень
Боршуляк Валерій Петрович
Комісія з питань планування, економіки, бюджету і фінансів
Головльов Микола Олексійович
Дідич Гнат Миколайович
Комісія з питань планування, економіки, бюджету і фінансів
Домбровський Олександр Степанович
Комісія з питань планування, економіки, бюджету і фінансів
Жейков Петро Олександрович
Комісія з питань законномті, соціального захисту населення, приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району (голова)
Маруха Олександр Миколайович
Комісія з питань законномті, соціального захисту населення, приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району
Офіцеров Олексій Васильович
Комісія з питань планування, економіки, бюджету і фінансів
Папченко Броніслава Станіславівна
Комісія з питань законномті, соціального захисту населення, приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району власності територіальних громад сіл та міста району
Савицький Роман Болеславович
Комісія з питань підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності
Хотинська районна рада
Кравецька Тетяна Іванівна
Доманчук Андрій Григорович
Комісія з питань підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності
Малімонік Сергій Васильович
Комісія з питань контролю за виконанням рішень ради та делегованих радою повноважень
Падурян Сергій Михайлович
Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля, та раціонального використання природних ресурсів
Руснак Яна Іванівна
Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Сапогівський Анатолій Миколайович
Комісія з питань законності, соціального захисту населення, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району
Сеник Микола Іванович
Комісія з питань підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності
Сторчак Володимир Валентинович
Комісія з питань планування, економіки, бюджету і фінансів
Стратейчук Володимир Дмитрович
Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля, та раціонального використання природних ресурсів
Сухаренко Анатолій Валерійович
Комісія з питань законності, соціального захисту населення, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району
Фостій Віктор Дмитрович
Комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства
Шишковський Сергій Іванович
Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури і спорту, cім’ї та молоді