Депутати місцевих рад

Чернігівська обласна рада
Хоруженко Володимир Васильович
секретар бюджетної комісії
Обушний Олег Олексійович
комісія з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності
Нерета Олександр Миколайович
комісія з питань зв'язку, транспорту та енергетики
Демченков Ярослав Сергійович
комісія з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму
Чернігівська міська рада
Мороз Олег Володимирович
комісія з питань бюджету
Білогура Василь Олексійович
комісія з питань ЖКГ, транспорту та звязку
Осіковська Наталія Сергіївна
комісія з питань комунального майна та підприєимництва
Гармаш Павло Миколайович
земельна комісія
Бахмацький район
Бахмацька міська рада
Кожан Руслан Васильович
комісія з питань ЖКГ
Мицик Микола Олексійович
комісія з гуманітарних питань
Бахмацька районна рада
Рубан Олег Геннадійович
комісія з питань бюджету
Бобровицький район
Бобровицька районна рада
Іванюк Геннадій Іванович
мандатна комісія
Бобровицька міська рада
Воробей Володимир Федорович
комісія з питань будівництва та ЖКГ
Борзнянський район
Борзнянська районна рада
Калібовець Олександр Степанович
комісія з питань бюджету
Борзнянська міська рада
Анісімова Лідія Михайлівна
комісія з питань бюджету
Варвинський район
Варвинська районна рада
Небрат Василь Іванович
комісія з гуманітарних питань, молоді та спорту
Городнянський район
Городнянська районна рада
Жадченко Андрій Миколайович
комісія з питань законності, безпеки життєдіяльності, депутатської етики
Ічнянський район
Ічнянська районна рада
Сліпець Олександр Іванович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Шкіптан Василь Володимирович
комісія з питань розвитку агропромислового комплексу
Боклаг Олександр Григорович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Ічнянська міська рада
Різука Алла Миколаївна
комісія з питань бюджету і фінансів
Звонок Степан Аполінарович
комісія з питань бюджету і фінансів
Чубук Людмила Олексіївна
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Саранчук Людмила Василівна
комісія з питань регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Клименко Людмила Олексіївна
комісія з питань бюджету та фінансів
Бабак Сергій Анатолійович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Градунов Юрій Анатолійович
комісія з питань регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Денисенко Костянтин Іванович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Набієв Гусейн Аллахвердійович
комісія з питань соціальній законості, правопорядку, депутатської діяльності та етики
Смілик Світлана Віталіївна
комісія з питань земельних відносин
Градунов Олександр Юрійович
комісія з питань правового та соціального захисту
Герасименко Людмила Віталіївна
комісія з питань регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Небеська Тамара Михайлівна
комісія з питань соціального захисту та правовідносин
Козелецький район
Козелецька районна рада
Санченко Ірина Володимирівна
комісія з питань підприємницької діяльності, інвестицій, транспорт та туризму
Жуков Костянтин Олександрович
комісія з питань земельних відносин та екології
Великохатній Сергій Леонідович
комісія з питань комунальної власностї
Пустовгар Петро Григорович
комісія з питань регламенту та депутатської етики
Лоскат Ксенія Данилівна
комісія з питань бюджету
Жук Василь Миколайович
комісія з питань законністі регламенту, депутатської діяльністі та ЗМІ
Остерська міська рада
Ситнік Володимир Олександрович
комісія з питань історико-архітектурної спадщини міста та культури
Самойленко Неля Йосипівна
комісія з питань бюджету, земельна комісія
Коропський район
Коропська районна рада
Жованик Сергій Миколайович
комісія з гуманітарних питань
Макаренко Анатолій Васильович
комісія з питань законністі регламенту, депутатської діяльністі та ЗМІ
Кислиця Іван Миколайович
комісія з питань соціально-економічного розвитку
Пушкар Володимир Миколайович
комісія з питань земельних відносин
Козубенко Андрій Петрович
комісія з питань бюджету
Корюківський район
Корюківська районна рада
Чепа Віталій Миколайович
комісія з питань екології та аграрного сектору
Корюківська міська рада
Милейко Сергій Олександрович
комісія з питань охорони здоровя, осіти, науки, культури, спорту, сімї та молоді
Гаврюш Михайло Євгенович
комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, органами місц., самоврядування, регламенту.
Куликівський район
Куликівська районна рада
Ковальова Аліса Петрівна
комісія з питань гуманітарного розвитку
Шимко Людмила Олександрівна
комісія з питань бюджету
Менський район
Менська районна рада
Довгий Микола Олександрович
комісія з питань економічного розвитку
м. Ніжин
Ніжинська міська рада
Крутько Анатолій Миколайович
секретар комісії з питань ЖКГ, будівницва, архвітектури і земельних відносин
Примаченко Валерій Степанович
комісія з питань соціально- економічного розвитку, фінансів та бюджету
Приходько Сергій Володимирович
комісія з питань соціального захисту населення
Ніжинський район
Ніжинська районна рада
Приходько Людмила Іванівна
комісія з питань освіти, охорони здоровя, культури, сімї та молоді, фізкультури та спорту
Сиводід Сергій Миколайович
комісія з питань агропромилового розвитку
Пирог Михайло Петрович
комісія з питань охорони здоровя та екології
Кудряшова Наталія Миколаївна
комісія з гуманітарних питань, сімї та молоді
Носівський район
Носівська районна рада
Баришовець Наталія Петрівна
комісія з питань дотримання регламету, законності та првопорядку
Передерій Олексій Олексійович
бюджетна комісія
Носівська міська рада
Перевера Андрій Михайлович
комісія з соціальних, правових, гуманітарних питань, благоустрою та будівництва
Труш Тетяна Володимирівна
комісія із земельних питань
м. Прилуки
Прилуцька міська рада
Дорошенко Олексій Олександрович
комісія з питань освіти, медицини, сім"ї, молоді, спорту
Прилуцький район
Прилуцька районна рада
Бичек Євген Володимирович
комісія з питань комунального господарства
Хорт Костянтин Миколайович
комісія з питань бюджету
Ріпкинський район
Ріпкинська районна рада
Родинченко Олександр Анатолійович
комісія з гуманітарних питань та соціального захисту
Зборщик Володимир Сергійович
комісія з питань соціального розвитку
Срібнянський район
Срібнянська районна рада
Голдовський Григорій Іванович
голова Срібняняської районної ради
Чернігівський район
Чернігівська районна рада
Мисюра Олександр Олександрович
голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та звязків з громадскістю
Артюх Михайло Степанович
комісія з питань розвитку освіти, культури, релігії, ЗМІ
Меншикова Наталія Іванівна
комісія з питань охорони здоровя, соціального захисту та зайнятості
Кулага Віктор Володимирович
комісія з питань забезпечення законності та правопорядку
Шевченко Олексій Олексійович
комісія з питань бюджету
Попок Олена Микоалївна
заступник голови комісії з питань розвитку освіти, культури, релігії
Апанасенко Святослав Федорович
комісія з питань інвестиційної діяльності, агропромислового розвитку, підприємництва
Федорок Володимир Костянтинович
земельні відносини, екологія та раціональне використання природних ресурсів
Міронов Андрій Миколайович
комісія з питань регламенту та депутатської діяльності
Трухан Наталія Дмитрівна
комісія з питань сім'ї, молоді, розвику спорту та туризму
Віниченко Олександр Вікторович
комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, звязки з громадскістю
Дахно Юрій Володимирович
комісія з питань розвитку освіти, культури, релігії, ЗМІ