Депутати місцевих рад

Черкаська обласна рада
Старікова Наталія Володимирівна
комісія з питань приватизації власності, підприємництва, інвестиції та захисту прав споживачів
Бондар Роман Володимирович
комісія з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу
Турченяк Олександр Васильович
комісія з питань планування бюджету та фінансування
Олійник Олександр Володимирович
комісія з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики та спорту
Воєвода Юлія Володимирівна
комісія з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
Черкаська міська рада
Ковальчук Андрій Анатолійович
комісія з питань комунальної власності
Бондар Юрій Володимирович
комісія з питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, транспорту, зв'язку
Лебедцов Борис Борисович
комісія з питань питань стратегічного розвитку бюджету
Вишиваний Валерій Миколайович
комісія з питань питань земельних відносин, архітектури та реклами
Коверський Анатолій Миколайович
комісія з питань питань земельних відносин, архітектури та реклами
Черкаський район
Черкаська районна рада
Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич
комісія з питань бюджету
Мончанов Владислав Олегович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Крижінівський олександр Миколайович
комісія з питань комунальних і агрономних комплексів
Яріш Анатолій Анатолійович
комісія з питань контактів з міліцією, правоохоронними органами
Харчевський Олег Петрович
комісія з питань підприємницької діяльності
Жашківський район
Жашківська районна рада
Сніцар Олександр Валерійович
комісія з питань бюджету
Пипчук Володимир Іванович
комісія з питань молоді та спорту
Поліщук Василь Васильович
комісія з питань земельних ресурсів
Бурлуцький Володимир Миколайович
комісія з питань бюджету
Звенигородський район
Звенигородська районна рада
Заєць Віктор Андрійович
комісія з питань бюджету
Звенигородська міська рада
Бовтуленко Сергій Олександрович
комісія з питань земельних ресурсів
Золотоніський район
Золотоніська районна рада
Овдієнко Юрій Володимирович
комісія з питань АПК
Овдієнко Феодосій Феодосійович
комісія з питань етики та регламенту
Цимбал Володимир Петрович
комісія з питань промислової політики
Золотоніська міська рада
Загребельний Петро Іванович
комісія з питань будівництва, землеустрою, ЖКГ та глагоустрою
Строкань Олексій Михайлович
комісія з питань розвитку підприємництва
Шаповалов Юрій Леонідович
комісія з питань бюджету, фінансів, цін
Буц Володимир Анатолійович
комісія з питань охорони здоров'я, навколишнього середовища
Наконечний Микола Леонідович
комісія з питань промисловості, транспорту та зв'язку
Гончар Володимир Олександрович
комісія з питань будівництва, землеустрою, ЖКГ та благоустрою
Жиденко Сергій Михайлович
комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики та соціального захисту населення
Литвиненко Віктор Григорович
мандатна комісія, з питань депутатської діяльності та етики
Швець Анатолій Миколайович
комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики та соціального захисту населення
Камянський район
Камянська районна рада
Сундуков Сергій Олександрович
комісія з питань культури, спорту, сім'ї та молоді
Кивгила Ігор Григорович
комісія з питань культури, спорту, сім'ї та молоді
Камянська міська рада
Коваленко Віталій Валентинович
регламентна комісія
Кивгила Олександр Григорович
комісія з підприємницької діяльності
Канівський район
Канівська районна рада
Левченко Руслан Володимирович
комісія з питань розподілу майна
Канівська районна рада
Канівська міська рада
Сандига Людмила Володимирівна
комісія з питань бюджету
Сидоренко Владислав Миколайович
комісія з питань екології
Осипенко Андрій Євгенович
комісія з питань комунальної власності та ефективного управління
Канівська районна рада
Шелест Дмитро Євгенович
комісія з питань будівництва
Горохов Роман Миколайович
комісія з питань бюджету
Корсунь-Шевченківський район
Корсунь-Шевченківська районна рада
Бондаренко Олег Юрійович
комісія з питань промисловості та будівництва
Чорноус Галина Іванівна
комісія з питань депутатської діяльності та етики
Маньківський район
Маньківська районна рада
Загоруй Михайло Михайлович
комісія з питань правоохоронної діяльності
Купченко Тетяна Станіславівна
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Маньківська селищна рада
Панасюк Володимир Валентинович
комісія з земельних питань і автотранспорту
Полюга Анатолій Іванович
комісія з питань бюджету
Рибачок Володимир Миколайович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Монастирищенський район
Монастирищенська міська рада
Мельник Роман Миколайович
комісія з питань підприємницької діяльності
Монастирищенська районна рада
Онищук Олександр Васильович
комісія з питань фінансування комунальної власності
Куролап Ігор Семенович
комісія з питань агропромислової політики, соціального розвитку села
Хліманко Галина Миколаївна
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Обнявко Олександр Артемович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополучча населення
Балла Оксана Миколаївна
комісія з питань освіти, культури, ЗМІ у справах молоді та спорту
Поліщук Юрій Адамович
комісія з питань газових галузей, народного господарства, підприємництва, ЖКГ, приватизації
Пущик Галина Василівна
комісія з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополучча населення
Рикун Віктор Миколайович
комісія з питань агропромислової політики, соціального розвитку села
Чуйко Володимир Петрович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Смілянський район
Смілянська міська рада
Почтамцев Олексій Михайлович
архітектурно-планувальна та земельна комісія
Захарченко Ігор Петрович
комісія з питань бюджету
Березань Ярослав Григорович
комісія з питань депутатської етики, боротьби з корупцією, роботою з правоохоронними органами
Тальнівський район
Тальнівська районна рада
Кутас Борис Петрович
комісія з питань законодавства, прав людини
Уманський район
Уманська районна рада
Буряк Степан Петрович
комісія з питань освіти і культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, ЗМІ
Плахотній Ігор Миколайович
комісія з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян
Петришин Олександр Анатолійович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Крачок Василь Петрович
комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики
Франчук Вадим Дмитрович
комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
Уманська міська рада
Поляков Максим Анатолійович
Музиченко Лідія Василівна
комісія з питань підприємництва та інвестицій
Христинівський район
Христинівська районна рада
Ковбасюк Олександр Степанович
комісія з питань підприємницької діяльності
Коваль Олександр Борисович
комісія з питань підприємницької діяльності
Чигиринський район
Чигиринська районна рада
Булах Володимир Степанович
комісія з питань депутатської діяльності та етики
Шполянський район
Шполянська районна рада
Орлов Олександр Олександрович
комісія з питань аграрної політики
Ільченко Тетяна Миколаївна
комісія з питань культури
Шполянська міська рада
Кисленко Сергій Степанович
комісія з питань регламенту і законності
Волошенюк Володимир Олексійович
комісія з питань бюджету
Тищенко Дмитро Миколайович
комісія з питань комунального господарства
Катеринопільський район
Катеринопільська районна рада
Замковенко Владислав Михайлович
комісія з питань соціального захисту населення
Каратнюк Михайло Васильович
комісія з питань правоохоронних органів та боротьби з корупцією
Катеринопільська селищна рада
Катриченко Сергій Анатолійович
комісія з питань екології