23.06.2011 I 11:42 I Интервью

Виступ Президента України Віктора Януковича на сесії ПАРЄ отримав чимало негативних оцінок експертів та окремих політичних діячів за спробу зобразити перед Європою лубкову Україну як демократичну і правову державу. Про виступ Януковича у Страсбурзі говорили сьогодні у студії Радіо Свобода і Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру Олександра Разумкова, та журналіст Інна Кузнецова.

Координатор направления "Общество знаний" Уряду Змін партии "Фронт Змін" Лилия Гриневич обвиняет Министерство науки и образования в "непутевом менеджменте".

Коментарі, №21 (265) від 27 травня 2011

У розпорядженні «k:» є остання версія законопроекту «Про вищу освіту», розроблена Міносві¬ти. Оскільки депутат-«регіонал» Максим Луцький заявляв, що новий закон Верховна Рада має прийняти до кінця поточної сесії, е причини думати, що народні обранці дадуть документу «путівку в життя». Тому «k:» вирішили проаналізувати новації, закладені в законопроекті.

29.03.2011 I 17:54 I Интервью

Президент має відправити уряд у відставку, вважає заступник голови "Фронту Змін" Андрій Пишний.

23.03.2011 I 16:20 I Интервью

О том, как страна развивается при Викторе Януковиче, сколько бюджетов подготовил Николай Азаров, когда ждать появления сильной оппозиции и на каких условиях А.Яценюк согласится стать Премьером, А.Пышный рассказал в интервью ЛІГАБізнесІнформ.

23.03.2011 I 12:46 I Интервью

Своїми оцінками законопроекту про вищу освіту, котрий перебуває на доопрацюванні у Верховній Раді, в ефірі Радіо Свобода поділилися координатор напрямку «Суспільство знань» Лілія Гриневич і екс-міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко.