Так прокоментував голова обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко питання від журналістів щодо можливого затвердження Житомирською міськрадою для продажу на земельному аукціоні частини земельної ділянки Ботанічного саду.

 

Свій підпис кожен мешканець Житомирщини може поставити при спілкуванні з активістами партії на вулицях населених пунктів, в офісах районних та міських осередків партії  та громадських приймальнях депутатів від «Фронту Змін».

 

Ініційоване «Фронтом Змін» рішення про обмеження продажу алкоголю в Житомирі ухвалили сьогодні депутати на черговій сесії Житомирської міської ради.

 

Сьогодні під час 7 сесії шостого скликання Житомирської міської ради було зачитано заяву фракції «Фронт Змін» про виключення з членів фракції депутата Ольги Пархомчук.

 

Завдяки депутатам Житомирської міської ради від «Фронту Змін» до  Регламенту ради було прийнято зміни, згідно з якими повноваження депутатів було значно розширено.

 

Після запиту «Фронту Змін» прокуратура міста Житомира зробила припис Житомирському міському голові про усунення порушень вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Про вимогу депутатів «Фронту Змін» до міського голови не включати  до розгляду на черговій сесії міськради 7 жовтня питання, що були підготовлені з порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомив журналістам під час прес-конференції голова територіальної організації «Фронту Змін» Геннадій Зубко.

 

Про застосування процедури відкликання до депутата Житомирської міської ради Ольги Пархомчук за недотримання зобов’язань перед виборцями повідомив під час прес-конференції голова обласної організації «Фронту Змін» Геннадій Зубко.

 

«Бюджетом Партії регіонів, а не держбюджетом», назвав під час сьогоднішньої прес-конференції голова Житомирської обласної організації «Фронту Змін» Геннадій Зубко проект державного бюджету на 2012 рік, запропонований нинішнім урядом.

 

Основні аспекти партійної дискусії, що відбувається в Житомирі за участі лідера «Фронту Змін» Арсенія Яценюка, та перспективи діяльності обласної організації окреслив під час прес-конференції 1 жовтня голова «Фронту Змін» Житомирщини Геннадій Зубко.