Голова Березнівської районної організації партії «Фронт Змін» Віктор Федас позивається до Березнівської міської ради в суді щодо тарифів на водопостачання. Партієць вважає, що тариф був ухвалений незаконно.

 

Активісти і прихильники «Фронту Змін» візьмуть участь у традиційному аматорському турнірі з міні-футболу Чемпіонаті бізнес-ліги «ОГО». Перша гра відбудеться 8 жовтня в спортзалі НВК № 26 (вул. Павлюченка, 24).

 

29 вересня представники Рівненської обласної організації «Фронту Змін» привітали працівників бібліотечної сфери із Всеукраїнським днем бібліотек. Книгозбірням Рівного передали видання для школярів «Тарас Шевченко і я».

 

23 вересня у місті Дубно, що на Рівненщині, відбулася чергова сесія міської ради. Несподівано для багатьох депутатів і присутніх до порядку денного міський голова Василь Антонюк включив питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Павла Березовського, голови місцевої організації партії «Фронт Змін». Однак керівнику міста не вдалося здійснити задумане.

 

Завдяки депутатам від «Фронту Змін» вдалося не допустити зростання тарифів на тепло для мешканців міста через підвищення зарплатні працівникам КП «Березнетеплокомуненергія».

 

15 вересня під час сесії Рівненської міської ради Тарас Максименко заявив про вихід із фракції «Фронт Змін», посилаючись на особисті причини. Оскільки цим депутат порушив Угоду про політичну відповідальність, підписану з «Фронтом Змін», його було виключено з партії.

 

11 вересня в Рівному активісти «Фронту Змін» разом із іншими опозиційними силами, які входять до Комітету опору диктатурі, вийшли на мітинг проти репресій та переслідувань опозиційних лідерів.

 

Колись річка Устя, що протікає через обласний центр, була джерелом життя, але в останні десятиліття вона перетворилася на брудну стічну канаву. Люди, які живуть поруч із нею і мали б піклуватися про її чистоту, натомість викидають і зливають у річку все, що тільки можна. Влада не має коштів, щоб очисти водойму. Тому до справи вирішили взятися громадські активісти та представники партії «Фронт Змін». Днями вони прибирали частину річкового узбережжя що на початку вулиці Набережної у Рівному (неподалік ресторану «Європа»).

 

До громадської приймальні депутата Рівненської обласної ради Михайла Кириллова звернулися громадяни, які повідомили що рівненське житлово-комунальне підприємство «Житловик ВВ» вісім місяців поспіль не виплачує їм заробітну плату. З метою захисту трудових прав громадян депутат звернувся в прокуратуру м. Рівного.

 

За результатами розгляду депутатського звернення депутата Рівненської обласної ради від «Фронту Змін» Вадима Сидорчука про незаконне скорочення працівників шкіл у Березнівському районі, яке було скероване у прокуратуру Рівненської області, незаконний наказ в.о. начальника відділу освіти Березнівською райдержадміністрації від 04.05.2011 р. № 42 «Про впорядкування штатної чисельності» - скасовано.