Голова районного осередку політичної партії «Фронт Змн» Ігор Сало  та депутат районної ради від «Фронту Змін» Людмила Цуркан зустрілися з педагогічним колективом Сирівської школи та сільської ради.

 

Вознесенська міська організація «Фронт Змін», успішно продовжує оголошену партією на Миколаївщині безстрокову акцію «Зміни сільську бібліотеку».

 

На численні прохання молоді, що пройшла курс навчання бізнесу в минулі роки, заняття в Молодіжної Школі Бізнесу почалися знову. Підприємці-початківці, студенти, громадські діячі, активісти молодіжного крила «Фронту Змін» та інші представники молодіжних рухів з задоволенням і інтересом приступили до занять у новому сезоні.

 

На Всеукраїнській сесії стратегічного планування для жінок-активісток політичної партії «Фронт Змін» миколаївський осередок представляла активістка молодіжного крила обласної парторганізації, керівник миколаївської Школи Бізнесу та потенційний кандидат на посаду керівника жіночого крила - Кристина Максименко. Вона презентувала проект розвитку політичної та підприємницької діяльності жінок партії.

 

Повний комплект нової спортивної форми передали 7 жовтня перед початком матчу на кубок районної газети «Маяк» вручили від імені Вадима Мерікова перший заступник голови Миколаївської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» Вадим Підберезняк та голова районної парторганізації Ольга Окунева футболістам села Ольшанське Миколаївського району.

 

Про це він заявив на засіданні круглого столу в Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області. Він нагадав перипетії з прийняттям нової нормативної грошової оцінки землі у міськраді. «Навантаження в 3-4 рази ніякої підприємець не потягне», - сказав він. Тому він домагався перегляду нормативно-грошової оцінки. Якими будуть нові рекомендації київського «Діпроміста» про розмір вартості землі поки не відомо, але за роботу вже заплатили майже 94 тис. грн. з міського бюджету.

 

Молодіжне крило Миколаївського «Фронту Змін» розпочало боротьбу із залами ігрових автоматів, які працюють у місті, незважаючи на заборону закону. Про це в ході прес-конференції депутатів місцевих рад області від «Фронту Змін» розповів активіст молодіжки Олег Соколик.

 

Керівник фракції «Фронт Змін» в Миколаївській міськраді Олег Мудрак розповів на прес-конференції 29 вересня, що «регіональною» більшістю в міській раді освоєно новий механізм відсікання будь-яких небажаних проектів рішень, що надходять від опозиції.

 

Голова Миколаївської обласної організації «Фронту Змін», депутат обласної ради Вадим Меріков переконаний, що скасування раніше прийнятої Верховною Радою поправки № 40, яку Арсеній Яценюк вніс до закону про пенсійну реформу, - це яскраве свідчення того, що владна верхівка не планує витрачати жодних коштів для покращення життя пенсіонерів. Про це він заявив у ході прес-конференції 29 вересня.

 

У четвер, 29 вересня, в офісі обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» пройшла прес-конференція депутатів обласної та міської ради від «Фронту Змін» Вадима Мерікова, Тараса Креміня, Олега Мудрака та Андрія Мишкіна, а також активіста молодіжного крила партії Олега Соколика.