Витрати на утримання адміністративного апарату в бюджеті Україні в майбутньому році зростуть за рахунок найменш соціально захищених категорій мешканців - пільговиків. Про це в ході прес-конференції заявив голова Луганської обласної партійної організації «Фронт Змiн» Ігор Ліскі.

 

На проведеному в Луганську II Міжнародному інвестиційному форумі президент компанії «Ефективні інвестиції», голова Луганської обласної партійної організації «Фронт Змiн» Ігор Ліскі в ході зустрічі з президентом Канадсько-Української торгової палати Зеноном Поточним обговорив перспективи співробітництва у сфері вугільної галузі.

 

30 вересня голова Луганської обласної партійної організації «Фронт Змін», координатор напрямку «Сучасна інфраструктура» Уряду Змін Ігор Ліскі провів семінар із енергозбереження, на який були запрошені голови ОСББ міст області, депутати місцевих рад, фахівці в сфері ЖКГ.

 

Луганський «Фронт Змiн» виходить із ініціативою створення концепції розвитку транспортної системи міста. Про це 30 вересня в ході 14-ї сесії Луганської міської ради заявив голова обласної організації «Фронту Змiн», депутат міськради Ігор Ліскі.

 

1 жовтня відбулася IV конференція Луганської обласної партійної організації «Фронт Змін», на якій було висунуто 40 делегатів на з'їзд депутатів місцевих рад, обраних від політичної партії «Фронт Змін».

 

Проекти з термомодернізації багатоквартирних міських будинків у містах Луганськ та Південний обговорювались у ході другого семінару «Енергозбереження: від розмов до впровадження» в рамках роботи напрямку «Сучасна інфраструктура» Уряду Змін.

 

17 вересня в Києві голова Луганської обласної організації політичної партії «Фронт Змiн», координатор напрямку «Сучасна інфраструктура» Уряду Змiн Ігор Ліскі відкриє другий етап тренінгів «Енергозбереження. Від розмов до впровадження».

 

Після депутатського запиту Валерія Новікова, депутата Алчевської міської ради від «Фронту Змiн», екологічна прокуратура зобов'язала Алчевський металургійний комбінат усунути порушення, через які забруднювалося повітря міста.

 

Активісти молодіжного крила Луганської обласної організації «Фронту Змiн» привітали луганчан із Днем міста.

 

«Фронту Змiн» не знайшлося місця на святі Дня Міста. Але свято ніхто скасовувати не збирається.