10 жовтня 2011 року голова Святошинської районної у м. Києві організації «Фронт Змін» Вадим Пишняк, керівник Секретаріату Дмитро Шихненко та офіційний представник партії Іван Красноборов зустрілися з мешканцями будинку №5/8 по бульв. Ромена Ролана.

 

Голова Деснянської районної у м. Києві організації «Фронт Змін» Іван Надєїн на особистому прийомі громадян відповів на низку запитань, що стосуються сфери ЖКГ.

 

Днями відбулось друге засідання представників молодіжного руху Печерського «Фронту Змін», на якому, зокрема, було обговорено створення молодіжного крила у Печерській районній у м. Києві організації «Фронту Змін».

 

Подільська районна у м. Києві організація «Фронт Змін» разом із місцевою громадою вимагають від влади негайно відзвітувати, куди пішли 25 тисяч гривень, що були виділені на встановлення дитячого майданчика по вул. Нижньоюрківській, 3 та покарати винних за недбале виконання своїх трудових обов’язків.

 

За підтримки Дарницької районної у м. Києві організації політичної партії «Фронт Змін» на чолі з Богданом Гребенюком на базі Центру сім’ї Дарницького району розпочала роботу програма для людей похилого віку під назвою «Час жити».

 

Київська міська організація «Фронту Змін» зібрала майже 120 заяв жителів столиці, які вирішили підтримати позов лідера партії Арсенія Яценюка до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою визнати протиправною і скасувати постанову Нацбанку України №278, якою валютообмінні операції здійснюються лише за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу.

 

9 жовтня активісти та прихильники Дніпровської районної у м. Києві організації «Фронт Змін», в рамках осіннього місячника з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану м. Києва, провели суботник на Трухановому острові.

 

8 жовтня в рамках навчальної програми "Що таке ОСББ!?" активісти Святошинської районної у м. Києві організації «Фронт Змін» організували семінар «Діалог із керівником ОСББ» для представників ініціативних груп мешканців будинків мікрорайону "Біличі".

 

У Печерському районі відбулися громадські слухання з приводу можливого закриття амбулаторії №1. Заклад розташовано на вулиці Заньковецької, 3/1, на території Печерська, але належить Шевченківському району. Щодня за допомогою сюди йдуть люди з обох районів. Місцева громада побоюється, що амбулаторію можуть закрити за схожим сценарієм, що й аптеку навпроти.

 

За результатами вересня 2011 року, керівництво Голосіївської районної у м. Києві організації «Фронт Змін» відзначило найкращих представників молодіжного крила, які брали найактивнішу участь у діяльності організації.