У рамках робочої поїздки депутати обласної ради від політичної партії «Фронт Змін» відвідали Коломийщину. Володимир Шкварилюк, Юрій Бабій, Іван Данилишин та Дмитро Неміш ознайомилися з проблемами освітянської галузі. Зокрема побували у Жукотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, коломийській загальноосвітній школі номер чотири, а також оглянули фізкультурно-спортивний комплекс «Локомотив».

 

У суботу, 8 жовтня 2011 року на ОТБ "Галичина" програма «Портрети з Сергієм Дорофеєвим». Гість програми лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк.

 

Депутати Коломийської міської ради від партії "Фронт Змін" виступили проти рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради від 27 вересня, згідно з яким у Коломиї діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення - аж ніяк не на користь населення.

 

Депутати Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Фронт Змін» направили депутатський запит голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо покращення стану доріг у Надвірнянському районі.

 

10-11 вересня відбулися урочистості з нагоди 422-ої річниці з часу першої письмової згадки про місто Надвірна. Понад дві тисячі городян та гостей міста зібрались на місцевому стадіоні, для того щоб стати свідками та учасниками святкування Дня міста та Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

 

Надвірнянська районна організація Політичної Партії "Фронт Змін" запрошує на святкування 422-ої річниці з часу першої письмової згадки про місто Надвірна. Традиційно Надвірна святкує свій день народження в другу неділю вересня. Цього року урочистості пройдуть 10-11 вересня.

 

Туристичні агентства пропонують безліч програм відпочинку – від елітних заморських круїзів до вітчизняного зеленого туризму. Та молодь є молодь – завжди у пошуках адреналіну. Занурюються у морські глибини, вилазять на надхмарні вершини, літають на різних крилатих конструкціях, спускаються по річках на човнах, крутять педалі своїх велосипедів, намотуючи сотні тисяч кілометрів, та все одно хочеться чогось неповторного…

 

Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Фронт Змін» урочисто відзначила 20-ту річницю Незалежності України. В Івано-Франківську відбулися урочиста хода та громадське віче.

 

Депутати від «Фронту Змін» рад різних рівнів Івано-Франківської області провели акцію «Вдихни повітря змін!» і третій рік поспіль організували серпневий сплав рікою Дністер в межах Дністровського каньйону. Цього року акцію приурочили до Дня Державного Прапора України.

 

Голова Івано-Франківської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін», голова фракції «Фронт Змін» в обласній раді Володимир Шкварилюк виступив на урочистій сесії Івано-Франківської обласної ради з нагоди 20-ої річниці Незалежності України.