Депутати Шепетівської міської ради від Політичної Партії "Фронт Змін" взяли активну участь у регіональному культурно-мистецькому святі людей з обмеженими фізичними можливостями "Полум'я життя".

 

Тільки протягом перших днів жовтня фронтовики у Нетішині вже відновили дитячий майданчик, відремонтували міст, встановили альтанку для відпочинку городян.

 

За ініціативи голови Хмельницької обласної організації «Фронт Змін» Олександра Ксенжука та за підтримки депутатів обласної, районних та місцевих рад, в обласному центрі днями відбувся звіт партійців перед виборцями.

 

Кам’янець-Подільська районна організація партії «Фронт Змін» в Міжнародний день людей похилого віку привітала старше покоління жителів району з нагоди згаданого свята.

 

За ініціативи депутатів Шепетівської міської ради було проведено футбольний матч - фінал кубку "Шкіряний м'яч".

 

Члени Славутської міської та районної організацій «Фронту Змін» 2 жовтня взяли участь у мітингу з вимогою зберегти і гарантувати виплату всіх пільг, призначених для  ветеранів-афганців та чорнобильців.

 

Цими вихідними Хмельницький відзначив своє чергове День народження. Хмельницька обласна та міська організації «Фронту Змін» не залишились осторонь. Вони не тільки вітали хмельничан зі святом, але й організували для них багато корисних справ.

 

Депутат Хмельницької міської ради від «Фронту Змін» Дмитро Шевченко переконаний, що хмельничани стали заручниками помилок при зведенні Чернелівського водогону, який є основним джерелом постачання води. Тому «Фронт Змін» вимагає від влади оприлюднити звіт про його добудову.

 

Депутататська фракція «Фронт Змін» Кам’янець-Подільської районної ради показує результативність не тільки у сесійній залі, але й на футбольному полі.

 

Депутати фракції «Фронт Змін» Хмельницької районної ради офіційно звернулися до прокуратури, УМВС району з вимогою якнайшвидше знайти винних у розграбуванні та підпалі католицького храму.