Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Фронт Змін» Ярослав Демченков у неділю, 9 жовтня, провів чергову зустріч із виборцями у Козелецькому районі Чернігівської області.

 

Встановити причини недостатньої кількості ліків для хворих на туберкульоз та цукровий діабет та поширення у ЗМІ інформації про загрози виникнення їх дефіциту просить депутат Чернігівської обласної ради від партії «Фронт Змін» у прокурора області.

 

Ярослав Демченков, депутат від «Фронту Змін» у Чернігівській обласній раді, розпочинає конкурс міні-проектів громадських організацій та ініціативних груп громадян. Переможцям буде надано підтримку в реалізації проекту на території одного з районів Чернігівської області до кінця 2011 року.

 

Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Фронт Змін» Ярослав Демченков звернувся до голів Київської та Чернігівської обласних державних адміністрацій з вимогою терміново повідомити, чи є достовірною інформація щодо розміщення в Чорнобильській зоні сховищ для радіаційних відходів.

 

На останній сесії Чернігівської обласної ради, яка проходила 30 вересня цього року, депутат обласної ради від партії «Фронт Змін» Ярослав Демченков звернувся до голови Чернігівської обласної ради Анатолія Мельника з проханням підтримати його у питаннях боротьби з наркоагресією в області.

 

Депутат Чернігівської обласної ради Ярослав Демченков вимагає зменшення кількості заступників голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації, а також видатків на утримання голів вказаних органів влади та їх апаратів.

 

Жителі Чернігівщини стурбовані інформацією щодо відсутності в області ліків від туберкульозу. Депутат Чернігівської обласної ради від «Фронту Змін» Ярослав Демченков вимагає від голови облдержадміністрації надати відомості про ситуацію з цими лікарськими засобами.

 

Чернігівська обласна організація Політичної Партії «Фронт Змін» відзначила 20 річницю Незалежності України урочистим покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

 

Депутат от Черниговского «Фронту Змін» Ярослав Демченков обратился к главе областной государственной администрации с требованием проконтролировать состояние финансирования детских садов в регионе. Такая необходимость возникла после неоднократных жалоб родителей относительно ненадлежащего обеспечения детей питанием и требований администраций садов платить «добровольные взносовы».